فرمانده سپاه سبزوار از آغاز رزمايش بزرگ گردانهاي الي بيت المقدس و كوثر در سبزوار خبر داد.

به گزارش بصیر سبزوار سبزوار سرهنگ پاسدار امین ا… مظلوم با اعلام این خبر اظهارداشت: رزمایش بزرگ دریادلان بسیجی در سبزوار با شرکت سه گردان الی بیت المقدس برادران و یک گردان کوثر خواهران در محل اردوگاه قدس سپاه سبزوار برگزار خواهد شد.

فرمانده سپاه سبزوار افزود:این رزمایش با هدف بالابردن توان رزم بسیج ، افزایش توان و دانش تخصصی اعضای گردان، به روز نگه داشتن عناصر بسیج در گردان ، حفظ و انسجام رویه در بین نیروها و همچنین امادگی بیشتر جهت کمک به آحاد مردم در برابر حوادث و بلایای طبیعی برگزار خواهد شد.

وی به برنامه های پیش بینی شده در این رزمایش اشاره کرد و افزود : تمرین پدافند غیر عامل ،امداد و نجات ، دفاع از کوی و برزن ،عملیات تاخت ،کمین و ضدکمین، عملیات تاخیری، دفاع از مراکز حساس و مهم ومقابله با ناآرامی ها و اغتشاشات شهری از مهمترین برنامه های اجرایی در این رزمایش خواهد بود.

وی افزود : بسیجیان عزیز در طول رزمایش از کلاس های عقیدتی، سیاسی ، بصیرتی و فرهنگی نیز بهره مند خواهند شد.

وی در پایان به اجرای مراسم صبحگاه مشترک با حضور مسئولین ادارات و نهادها و فرماندهان نظامی و انتظامی شهرستان و کلیه اعضای شرکت کننده در رزمایش اشاره کرد و افزود : قطعا این رزمایش تداعی کننده دوران دفاع مقدس و تقویت کننده روحیه جهادی بسیجیان خواهد بود.

 

انتهای پیام/