رهبر انقلاب امروز بر سر مزار شهدای فاطمیون حضور یافتند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر انقلاب صبح امروز و به مناسبت ایام‌الله دهه مبارک فجر با حضور در حرم مطهر امام‌خمینی(ره) و گلزار شهدای بهشت زهرا، یاد بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و شهدای گرانقدر را گرامی داشتند.

ایشان همچنین بر سر مزار جمعی از شهدا به خصوص شهدای مدافع حرم لشکر فاطمیون حضور یافتند.

لشکر فاطمیون، نیروهای افغانستانی مدافع حرم‌ بوده و هم‌اکنون در مناطق عملیاتی سوریه مشغول نبرد با تروریست‌های تکفیری هستند.

مقام معظم رهبری پیش از این در دیدار جمعی از خانواده شهدای لشکر فاطمیون در حرم مطهر رضوی فرموده بودند: برادران و خواهران عزیز افغانی و خاوری‌های مشهد و خراسان و اینها در همه‌ی مراحل انقلاب اسلامی نقش ایفا کردند؛ هم در خود اصل انقلاب و پیروزی انقلاب هم در دفاع مقدس و دوران جنگ تحمیلی، هم در همه‌ی حوادث بعدی، حالا هم که در قضیه‌ی دفاع از حرم‌های اهل‌بیت (علیهم‌السلام) این جوان‌های مثل دسته‌ی گل، پدر مادرها این جوانها را فرستادند برای دفاع از حریم اهل‌بیت. و من به شما عرض بکنم، شهدایی که در این راه به شهادت میرسند یک امتیازی دارند، یک رجحانی دارند.

+ خبر مرتبط: دیدار خانواده شهدای افغانستانی مدافع حرم لشکر فاطمیون + فیلم

ایشان گفته بودند: این فرزندان شما در واقع جان خودشان را سپر قرار دادند برای اینکه دست این بدخواهان و این خبیثها به حرم اهل‌بیت نرسد. لذا شأن اینها شأن بسیار بالایی است. البته برای پدرها و مادرها و همسرها و فرزندها سخت است؛ مسلّم است که خیلی سخت است اما این سختی را برای خدا تحمل میکنید و ان‌شاءالله خدای متعال چشم شما را روشن خواهد کرد به لطف خود، به فضل خود.

انتهای پیام/