فرماندار سبزوار گفت: همزمان با دهه فجر امسال 106 پروژه عمرانی افتتاح و کلنگ زنی خواهد شد.

به گزارش بصیر سبزوار،احمد برادران در جمع خبرنگاران با تبریک ایام الله دهه فجر اظهارداشت: همزمان با این ایام ۱۰۶ پروژه با اعتبار ۱۱۳ میلیارد تومان در سبزوار بهره برداری و کلنگ زنی خواهد شد.

 

وی در ادامه با بیان اینکه ۹۸ پروژه در این ایام افتتاح و مورد بهره برداری قرار خواهدگرفت تصریح کرد: بیشترین پروژه ها مربوط به ادارات گاز جهاد کشاورزی و صنعت معدن وتجارت است.

 

براداران با اشاره به اینکه افتتاح و بهره برداری از این پروژه ها  برآیند خدمت رسانی نظام جمهوری اسلامی ایران به ملت است تصریح کرد: انجام این پروژه ها گامی کوچک در راستای قدردانی از ملت بصیر و آگاه ایران است.

 

فرماندار سبزوار با بیان اینکه ۱۲ بهمن اوج همت و ایستادگی مردم ایران است عنوان کرد: عملکرد نظام جمهوری اسلامی ایران در طول ۳۸ سال گذشته عملکردی بی نظیر و علی رغم چالش ها و مشکلات قابل تحسین است.

 

وی در ادامه با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران با توجه به اصل اساسی سیاست خارجی یعنی حفظ استقلال توانسته در عرصه بین الملل نقش آفرین باشد ادامه داد: علاوه بر سیاست خارجی در ارتقای سیاست های داخلی نیز موفق عمل کرده است.

 

برادران در ادامه با اشاره به خدمات ارائه شده از ابتدای پیروزی انقلاب بیان کرد: این خدمات به برکت جمهوری اسلامی ایران به جایی رسیده که امروزه در دورترین مناطق کشور بیشترین امکانات در دسترس مردم است.

 

انتهای پیام/