سازمان بسیج مستضعفین از عموم مردم برای شرکت در مراسم تشییع شهدای آتش نشان دعوت کرد.

سازمان بسیج مستضعفین در فراخوان عمومی از عموم مردم برای شرکت در مراسم تشییع شهدای آتش نشان دعوت کرد.

متن این فراخوان به شرح زیر است:

بسم رب الشهداء و الصدیقین

انقلاب شکوهمند اسلامی همواره در مواقع و مواقف گوناگون در سیر صعودی خویش برای نیل به اهداف عالیه و قله های کمال بشریت، مدیون و مرهون ایثارهای درخشان و فداکاری های بی نظیر ملّت بوده که در تمامی میادین و عرصه های مورد نیاز به شایستگی تمام، ظهور و بروز یافته است.

اگر چه اوج جهاد و ایثارِ مردمان خوب این سرزمین در دفاع مقدس تبلور عینی پیدا نموده است لیکن با

الگو گیری از آن تجربه بی بدیل، خدمت به خلق و جان فشانی در این مسیر الهی، محدود به زمان و مکان نگردیده و جای جای این نظام آسمانی، سرشار از شوق و عشق آحاد امّت برای اعتلای ایران اسلامی است.

بی شک در این صحیفه ی قطورِ ایثار و از خود گذشتگی، برگ زرین و مانای آتش نشانان غیور و شجاع در سراسر مرز پر گهرمان و در اتفاقات و حوادث گوناگون، ستودنی بوده و هست که مدال پر افتخار مجاهدات اخیر این عزیزان در حادثه ی ساختمان پلاسکو و شهادت غرور آفرین جمعی از آتش نشانان سعید و عزیز، گویای این عزت مداری و مبیّن عینی و عملی روح شهادت طلبی و روحیه بسیجی آنان می باشد.

آتش نشانان مومنی که مصداق « مَنْ أَحْیَاهَا فَکَأَنَّمَا أَحْیَا النَّاسَ جَمِیعًا » گردیده و شهدای بزرگوارشان نیز که در زمره ی لشگریان مخلص خدا در تشکل مقدس بسیج بوده اند تجسم حقیقی « وَلَا تَحْسَبَنَّ الَّذِینَ قُتِلُوا فِی سَبِیلِ اللَّهِ أَمْوَاتًا بَلْ أَحْیَاءٌ عِنْدَ رَبِّهِمْ یُرْزَقُونَ » اند که باید خطاب به ایثارگران و شهیدان آتش نشان عرضه داشت « طوبی لهم و حسن مآب ».

سازمان بسیج مستضعفین در آغازین روزهای دهه مبارک فجر که یادآور بزرگترین و جاودان ترین انقلاب مقدس بشری به رهبری امام جمارانیان و حضور بصیرانه ی امت ولایت مدار می باشد؛ ضمن قدردانی بی شائبه از کلیه خادمان امت در خدمت رسانی خالصانه به مردم در این حادثه ی دلخراش؛ شهادت جمعی از دلاور مردان آتش نشان و در گذشت تعدادی از هموطنان عزیزمان را به محضر نورانی امام خامنه ای عزیز دامت برکاته، عموم مردم انقلابی، همکاران و همسنگران عزیز آتش نشانی و به ویژه خانواده های شریف شهدای بزرگوارمان تبریک و تسلیت گفته و از آحاد امت بسیجی ایران سرافراز، برای حضور پرشکوه در مراسم تشییع شهدای آتش نشان دعوت می نماید. باشد که در یوم القیامه شفاعت مان کنند.

وعده ما: دوشنبه ۱۱ بهمن ماه ۱۳۹۵ ساعت۳۰/۸ صبح مصلّی حضرت امام خمینی رحمه الله علیه

سازمان بسیج مستضعفین

انتهای پیام/