فرمانده هوا فضای سپاه گفت: ذوق زدگی در تحویل کالای خارجی در برابر غربی ها مایه تحقیر ملت ایران شد.

به گزارش بصیر سبزوار،سردار سرتیپ امیرعلی حاجی‌زاده فرمانده نیروی هوافضا سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شب گذشته در یادواره یاران ماندگار در سبزوار با اشاره به ذوق‌زدگی مسئولان در تحویل کالای خارجیان هم در برابر چشمان غربی‌ها ملت ایران را تحقیر کرد اظهار داشت: ما به‌عنوان کهنه سربازان به این نوع نگاه اعتراض داریم.

 

وی بابیان اینکه این‌گونه اقدامات آبروی ملت ایران را لگدمال کرده و غرور ملی ما از بین می‌برد تصریح کرد: کشوری ما در طول هشت سال جنگ تحمیلی باعزت تمام اداره شد.

 

وی با اشاره به این‌که رفع مشکل بیکاری با تولید داخل حل خواهد شد ادامه داد: متأسفانه برخی از مسئولین نگاهشان به غرب و حل مشکلات با شیوه‌های غربی است.

 

فرمانده نیروی هوافضا سپاه بابیان اینکه بابیان اینکه ولایت‌فقیه خط قرمز ما است تأکید کرد: اگر مسئولی دستش از دست ولایت جدا شود دیگر هیچ‌کس از او تبعیت نخواهد کرد.

 

سردار حاجی‌زاده به دو واقعه تهاجم محمود افغان به ایران در زمان سلطان حسین و تجاوز صدام بعد از پیروزی انقلاب به ایران اشاره کرد و افزود: در زمان شاه سلطان حسین وی به خاطر عدم درک صحیح از شرایط متقبل شکست شد و با دستان خود تاج را بر سر متجاوز قرارداد.

 

وی ادامه داد: درک صحیح شرایط و رهنمودهای امام خمینی در ابتدای جنگ تحمیلی سبب شد تا یک وجب از خاک ایران به دست دشمن نیفتد.

 

سردار حاجی‌زاده بابیان اینکه درروش اول که روش شاه سلطان حسینی است کشور به غارت رفت عنوان کرد: امام خمینی الگویی را برای ما ترسیم کرد که کشوری که چند ماه از انقلابش می‌گذرد در برابر ابرقدرت‌های شرق و غرب قد علم کرده و پیروز شد.

 

فرمانده نیروی هوافضای سپاه در ادامه با اشاره به اینکه با الگوهای مادی ما باید در همان ابتدا خود را تسلیم قدرت‌های جهانی می‌کردیم تشریح کرد: امام خمینی با قرار دادن الگوی معنوی شهادت در برابر جوانان باقدرت ایمان توانست بر تمام ابرقدرت‌ها و کشورهای عرب مرتجع پیروز شود.

 

وی عرصه امروز عرصه جنگ اقتصادی،فرهنگی و ایجاد ناهمگون سازی در کشور از سوی دشمنان دانست و افزود: ما باید الگوی موفق در جنگ هشت‌ساله را به سایر حوزه‌ها نیز تسری دهیم.

 

سردار حاجی‌زاده بابیان اینکه باید دشمنی امریکا را جدی بگیریم تصریح کرد: متأسفانه برخی حل مشکلات را در ایجاد ارتباط با آمریکایی می‌دانند که هیچ‌گاه دست از دشمنی با ایران برنداشته است.

 

وی در ادامه به جنایات آمریکا و در یمن و دیگر کشورها به سوریه و حمایت آن‌ها از گروه‌های تکفیری در کشتار مسلمانان اشاره کرد و افزود: آیا باید از آمریکایی که از هیچ‌گونه جنایت در برابر کودکان بی‌دفاع فروگذار نمی‌کند چشم امید برای  کمک به ملت ایران را داشت.

 

وی بابیان اینکه حضور در یادواره کار باارزشی است تأکید کرد: اگر بخواهیم راه شهدا را ادامه دهیم باید به ارمان مای آن‌ها متعهد باشیم.

 

انتهای پیام/