مدیرروابط عمومی سپاه ناحیه سبزوار از برگزاری سومین یادواره یاران ماندگار با حضور فرمانده نیروی هوافضا سپاه خبر داد.

به گزارش بصیر سبزوار،سروان پاسدار محمدعلی یاوری بابیان اینکه یادواره یاران ماندگار برای سومین سال پیاپی در سبزوار برگزار می‌شود اظهار داشت: این یادواره در سال جاری با محوریت سرداران شهید و شهدای مدافع حرم دیار سربداران برگزار خواهد شد.

 

یاوری با اشاره به اینکه برگزاری یادواره‌ها در زنده نگاه‌داشتن ارزش‌های دفاع مقدس ، نقشی مؤثر و اساسی دارد تأکید کرد:امروزه دشمن در جنگ نرم به دنبال از بین بردن ارزش‌های اسلامی و تبدیل کردن آن‌ها به ضد ارزش بسیار فعال‌شده که این مسئله وظیفه ما را در بازگو کردن و نشان دادن اهمیت این موضوع دوچندان می‌کند.

 

وی ادامه داد : آرامش و امنیت امروز حاکم در جامعه مرهون خون پاک شهداست و امروز برگزاری یادواره‌های شهدا فرصتی مناسب است تا رشادت دلاوران دوران دفاع مقدس و شهیدان مدافع حرم برای جوانان بیان شود.

 

مدیر روابط عمومی سپاه ناحیه سبزوار بابیان اینکه این یادواره به همت پایگاه مقاومت بسیج امام محمدباقر(ع) و با حمایت سپاه ناحیه سبزوار و برخی ادارات و نهادهای ارزشی شهرستان برگزار خواهد شد تصریح کرد: یادواره یاران ماندگار با حضور سردار حاجی‌زاده فرمانده نیروی هوافضا سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و همچنین جمعی از هنرمندان ارزشی سینما و تلویزیون در روز پنج‌شنبه هفتم بهمن‌ماه و از ساعت ۱۸در محل مصلی نماز جمعه برگزار خواهد شد.

 

وی در پایان از عموم مردم شریف سبزوار دعوت نمود تا با حضور خود در این آیین معنوی تجدید میثاقی با آرمان‌های امام و شهدا داشته باشند.

 

انتهای پیام/