نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در یک پیام ویدئویی در حالی که ظاهرا مردم ایران را خطاب قرار داده، با یادآوری فتنه 88، و ارسال کدهایی درباره آن، از حامیان فتنه حمایت کرده است.

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در یک پیام ویدئویی در حالی که ظاهرا مردم ایران را خطاب قرار داده، با یادآوری فتنه ۸۸، و ارسال کدهایی درباره آن، از حامیان فتنه حمایت کرده است.

به گزارش صراط، نتانیاهو در این پیام بشار اسد را کشتارگر جمعی خوانده و جمهوری اسلامی را به خرج کردن پول مردم به پای او متهم کرده است! مقام معظم رهبری آبان ماه سال ۹۲ در واکنش به ادعاهای گاه و بیگاه مقام های رژیم صهیونیستی گفتند: “جمله‌ای که از دهان سگ هار نجس منطقه یعنی رژیم صهیونیستی شنیده می‌شود که ایران تهدیدی برای جهان است. تهدید جهان آنهایی هستند که جز شر چیزی برای دنیا نداشته‌اند، مانند همین رژیم نامشروع.”

اکنون پس از چند سال سکوت ظاهری درباره فتنه ۸۸، زبان نخست وزیر “سگ هار نجس منطقه”، بار دیگر به یادآوری فتنه ۸۸ باز شده و گفته چهره «دانشجویان شجاعی» را که در سال ۲۰۰۹ (۸۸ شمسی) در خیابان‌ها هدف گلوله قرار گرفته‌اند فراموش نمی‌کند!

سگ هار نجس منطقه به صراحت از یکی از سناریوهای طراحی شده توسط فتنه گران یاد کرده و گفته است: “هرگز ندا [آقا] سلطان زیبا را فراموش نمی‌کنم.”

نخست وزیر رژیمی که نقش “سگ هار نجس منطقه” را بازی می کند و پیشتر اظهارنظرش درباره ممنوعیت شلوار جین در ایران مورد تمسخر قرار گرفته بود، این بار از وضعیت اینترنت در ایران ابراز نگرانی کرده و گفته می‌داند که مردم ایران دوست دارند ویدئوهایی از قبیل ویدئوی اخیر او را بدون محدودیت در اینترنت مشاهده کنند!»

مقام اول اجرایی رژیم نامشروع صهیونیستی و سگ هار نجس منطقه پیشتر به صراحت اصلاح طلبان را سرمایه های این رژیم خوانده بود و حالا پس از چند سال و در حالی که اعلام کرده در دیدار با ترامپ، موضوع ایران را در اولویت خود قرار خواهد داد، بار دیگر به صورت غیرمستقیم به دلجویی از این سرمایه های خود در ایران پرداخته است.

هنوز معلوم نیست این اظهارات به روزهای حساس نزدیک اولین انتخابات ریاست جمهوری پس از درگذشت مرحوم هاشمی رفسنجانی ارتباط دارد یا خیر.