رئیس مجمع نمایندگان خراسان رضوی گفت: آقایان دولتی آتش‌سوزی ساختمان پلاسکو فرصتی برای صید ماهی و رسیدن به مقاصد سیاسی نیست.

حسین مقصودی در گفت‌وگو با بصیر سبزوار بابیان اینکه از ابتدای بروز حادثه تلاش‌های نیروهای آتش‌نشانی امدادی ، هلال‌احمر نیروی انتظامی به‌صورت جهادی آغاز شد اظهار داشت: انتقادهایی که در خال حاضر انجام می‌شود تنها سبب تضعیف روحیه این نیروها و مسئولین مدیریت بحران می‌شود.

عضو کمیسیون شوراها در مجلس شورای در ادامه با اشاره به اینکه این‌گونه اظهارنظرها و سعی در سو استفاده از فرصت‌های به نفع مقاصد سیاسی تنها تحریک احساسات مردم و تضعیف عملکرد نیروها را در پی دارد تصریح کرد: آقایان اگر هنر و تجربه‌ای دارند وارد گود شده و کمک کنند.

مقصودی ادامه داد: ساختمان پلاسکو در ۵۵سال گذشته احداث‌شده و طبق استادی که بنده به‌عنوان فردی که تجربه شهرداری رادارم مطالعه نمودم شهرداری به مالکین و ادارات نظارتی بارها تذکرات کتبی و هشدارهای لازم را داده است.

وی در پایان گفت بنده از برخی دولتی‌ها و اعضای شورای شهر تهران خواهش می‌کنم به‌جای استفاده از فرصت پیش‌آمده برای رسیدن به اهداف سیاسی به فکر کمک به مردم باشند.

 

انتهای پیام/