مدير اداره معماري و شهرسازي شهرداري سبزوار گفت: میدان های ورودی و خروجی شهر با هزینه یک میلیارد تومانی اصلاح می شوند.

به گزارش بصیر سبزوار، احسان امامی با بیان اینکه  اینکه اصلاح هندسی دو میدان ورودی و خروجی شهر سبزوار با هدف کنترل ترافیک و زیبایی مبلمان شهری در دستور کار شهرداری قرار گرفته است،اظهارداشت: دو میدان ورودی و خروجی شهر با هزینه ای بالغ بر یک میلیارد تومان باز پیرایی و اصلاح هندسی خواهند شد.

 

وی با اشاره به این موضوع که معاونت های اداری، مالی، فنی و عمرانی و حوزه مالی شهرداری که با نگاه ویژه به اجرای طرح های توسعه شهری و شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه در تامین منابع مالی پروژه ها داشته اند تصریح کرد:  تحقق اهداف سازمانی در راستای خدمت رسانی بیشتر و مطلوب در عرصه های مختلف عمرانی، اجتماعی و فرهنگی شهروندان سبزواری در گرو تامین منابع مالی است.

 

وی  با اظهار اینکه شهرداری سبزوار نگاه خوبی به توسعه شهر و خدمت به شهروندان طی طی برنامه زمانبندی دارد  بیان کرد:اصلاح هندسی میادین سربداران و خلیج فارس طبق برنامه زمانبندی از پیشرفت قابل ملاحظه ای برخوردار است.

 

مسئول امور مهندسی ناظر شهرداری سبزوار همچنین با اشاره به اینکه توازن در اجرای پروژه‌ها در سطح شهر قابل مشاهده است، گفت: اجرای متوازن پروژه‌ها در سطح شهر نشان دهنده این است که یک نگاه عالانه برای توسعه شهر وجود دارد و این بسیار برای شهر ارزشمند است.

 

امامی در ادامه یادآور شد: فاز نخست میدان خلیج فارس در محور ترانزیتی سبزوار- قوچان دارای ۴ هزار مترمربع مساحت است و  با اعتباری بالغ بر ۳۰۰ میلیون تومان تا اواخر اسفندماه اجرا خواهد شد.

وی در خصوص اصلاح هندسی میدان سربداران هم گفت: مساحت این میدان که دارای حدود ۱۵ هزار مترمربع است تا اواسط اسفندماه به بهره برداری می رسد.

 

انتهای پیام/