نماینده ولی فقیه در جهاد سبزوار گفت: اتفاقات سوریه و عراق بار دیگر نشان داد که مقاومت تنها راه ماندگاری و مبارزه با استکبار است.

حجت الاسلام  سید محمد حسینی در گفتگو با بصیر سبزوار با بیان اینکه مقاومت تنها راه پیروزی و پیشبرد اهداف در برابر مستکبرین است اظهارداشت: اتفاقات و پیروزی های سوریه و عراق در برابر تکفیری ها بار دیگر این مسئله را به اثبات رساند.

 

وی با اشاره به حضور قدرتمند نیروهای حزب الله در مقابله با تکفیری ها تصریح کرد: دشمنان پس از این حضور پیش بینی شکست نیروهای مقاومت را کرده بودند اما روح ایمان نیروهای مقاومت بود که با پیروزی در حلب بار دیگر دشمنان اسلام را مایوس کرد.

 

حسینی در ادامه به ایثارگری های رزمندگان مدافع حرم در مقابله با تکفیری ها اشاره کردو افزود: امروز این ضرورت دیده شده است که باید دشمن را در فراسوی مرزها نگه داشت و اجازه نزدیک شدن به مرزها را نداد.

 

نماینده ولی فقیه در جهاد سبزوار با بیان اینکه زنده نگه داشتن یاد شهدا از ابتدای جنگ تحمیلی تا شهدای مدافع حرم وظیفه ای است که بر دوش جامعه است تاکید کرد: برگزاری یادوراه شهدا به نوعی زنده کردن ارزش هایی است که می تواند انسان را به قرب خداوند برساند.

 

وی با بیان اینکه نسل جوانان و نوجوان جامعه امروزه نیازمند است تا به ارزش های والای معنوی اشنا شود تا بتواند از سیلاب هجوم فرهنگی در امان باشد عنوان کرد: انتقال ارزش ها به این نسل یکی از کارکردهای مراسمات و برگزاری یادواره های شهدا است.

 

انتهای پیام/