جانشین مرکز مطالعات و امنیت پایدار ستاد کل نیروهای مسلح گفت: همه حق طلبان در جهان دست نیاز به سمت انقلاب اسلامی دراز کرده اند.

به گزارش بصیر سبزوار،سرتیپ پاسدار حسن رستگار پناه در مراسم یادواره شهدای هویزه در سبزوار با بیان اینکه استراتژی دشمنان انقلاب اسلامی و ایران برهم زدن امنیت و در انزوا قرار دادن کشور ما بود اظهارداشت: در حال حاضر کشورهای حق طلب دست نیاز به سوی ایران دراز کرده اند.

 

وی با بیان اینکه دشمنان با ایجاد گروههای تکفیری تروریستی سعی در ایجاد نا امنی در منطقه و به خصوص ایران اسلامی را داشتند ابراز داشت: در حال حاضر این گروهها به کابوسی برای اربابانشان تبدیل شده اند و سبب بروز نا امنی در قلب اروپا و امریکا می شوند.

 

این فرمانده نظامی با بیان اینکه هدف کشورهای غربی و برخی از کشورهای عربی ساقط کردن سه روزه بشار اسد و مسلط شدن بر اوضاع منطقه بود تاکید کرد: نه دلارهای عربستان و نه حمایت های غرب نتوانست این هدف را محقق کند و امروز درسال ششم این درگیری ها شاهد شکست تکفیری ها هستیم.

 

وی ادامه با اشاره به اینکه  ما در هشت سال جنگ تحمیلی این موضوع را اثبات کردیم که هر ملتی که بر اساس اعتقادات عمل کند پیروز خواهد بود ادامه داد: امروز بر سینه رزمندگان یمنی سوری و عراقی عکس از امام خامنه ای نصب شده است.

 

رستگار پناه با بیان اینکه اگر امروز مدیریت داخلی کشور فکر کندو نگاه به بیرون داشته باشد اشتباه نابخشودنی است تصریح کرد: باید چشم امید همه دولتمردان به مقاومت مردم و ارزش هایی باشد که شهدا با خون خود از آن حفاظت کردند.

 

جانشین مرکز مطالعات و امنیت پایدار ستاد کل نیروهای مسلح در ادامه با بیان اینکه سهم خواهی برخی از افراد از انقلاب سبب کندی حرکت انقلاب می شود ادامه داد:از ابتدای انقلاب تنها مردم و رهبری بوده اند که بدون هیچ سهم خواهی از انقلاب در اه پیشرفت کشور گام برداشته اند.

 

وی با بیان اینکه اگر تا دیروز امنیت ما در درون مرزها تعریف می شد عنوان کرد: امروز عراق سویه یمن و در فرای مرزها ما در دایره امنیت ما قرار گرفته اند.

 

رستگار پناه با بیان اینکه نسل جوان ما امروز به پویایی رسیده که در صورت نیاز هیچ قدرتی جلودار آن نخواهد بود تاکید کرد: امروز اتحاد ملی و انسجام بین آحاد مردم است که سبب پیشرفت کشور خواهد شد.

 

وی همچنین در ادامه به رفتار برخی فتنه گران در سال ۸۸ اشاره کردو افزود: متاسفانه با تمام اشتباهات فتنه گران برخی هنوز زورشان می آید که اقرار به اشتباهشان کنند.

 

این فرمانده نظامی با بیان اینکه سران انریکایی اروپایی و اسرائیل به صراحت در حمایت از فتنه سخنرانی کردند ادامه داد: این صبوری مردم و تدبیر رهبری بود که سبب شد فتنه گران شناخته شوند.

انتهای پیام/