نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان و راهسازی سبزوار با حضور مسئوولان و فعالان اقتصادی در این شهرستان گشایش یافت.

به گزارش بصیر سبزوار، علی امیدبخش رئیس اداره صنعت و معدن سبزوار در مراسم افتتاح این نمایشگاه با بیان اینکه ۵هزار نفر در بخش صنعت در سبزوار مشغول به فعالیت هستند اظهارداشت: این نمایشگاه فرصت مناسبی برای صاحبان صنایع برای معرفی محصولاتشاتن است.

 

وی با اشاره به اینکه ۲۷۰کارگاه صنعتی کوچک و بزرگ در سبزوار با ظرفیت بالغ بر ۶هزار نفر اشتغالزایی در سبزوار فعالیت میکنند ادامه داد: این نمایشگاه با ۶۵ غرفه توانسته فرصت هایی را برای علاقه مندان این حوزه درجهت معرفی فروش و دیگر مسائل مربوط ایجاد کند.

 

احمد برادران فرماندار سبزوار نیز در مراسم افتتاح نمایشگاه صنعت ساختمان در سبزوار با بیام اینکه  امروزه دشمن اصلی ما بیکاری جوانان است ادامه داد: با رفع موانع تولید باید در صدد ایجاد اشتغال به عنوان یکی از تاکیدات رهبری باشیم.

 

وی با بیان اینکه ۱۱۰دستور العمل مغایر با پیشرفت تولید مورد بازنگری قرار گرفته است تصریح کرد: افزایش تولید داخلی و رفع نیازها برای ادامه روند تولید عزمی همگانی را می طلبد.
وی با بیان اینکه تعطیلی واحدهای صنعتی سیاه نمایی است ادامه داد: در سال ۹۳ بالغ بر ۲۱ میلیون نفر از مردم شاغل بودند ولی اکنون به ۲۳ میلیون نفر رسیده است

 

نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان و راهسازی در سبزوار از ۱۴ دی ماه الی ۱۶ دی ماه برای بازدید علاقمندان افتتاح شده است.

 

انتهای پیام/