رئیس کمسیون فرهنگی مجلس گفت: برجام تجربه تلخی برای کشور و صحبت از دستاورهای آن توهین به شعور مردم است.

حجت الاسلام نصراله پژمان فر در گفت وگو با بصیر سبزوار با بیان اینکه صحبت از برکات برجام نوعی توهین به شعور مردم است اظهارداشت: در حال حاضر نیز دولت بازبان بی زبانی بر بی دستاورد بودن برجام صحه گذاشته است.

وی با اشاره به مطرح شدن برخی صحبت هادر خصوص جلسه کمیسیون امنیت ملی و ظریف مبنی بر اشتباه در اعتماد به وزیر امور خارجه آمریکا تصریح کرد: در مسائلی که مطرح شده هیچچ موضوع امنیت ملی وجود ندارد.

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حرکت آقای ظریف در قبول اشتباه خود قابل تقدیر است اضافه کرد: این قبول اشتباه را آقای روحانی و در زمانی که برجام از سوی آمریکا نقض شد باید اعلام میکرد .

پژمان فر در ادامه با اشاره به اینکه هیچ کس در این نظام طلبکار انقلاب نیست بیان کرد:متاسفانه برخی مسئولین امتیاراتی را برای خود وفرزندانشان ایجاد کردند وامتیاز خواری را در تریبون نماز جمعه مطرح کرده و آن را امری عادی جلوه دادند.

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه متاسفانه این افراد در حال حاضر پا را فراتر از این امتیازات گذاشته و حق مصونیت قضایی نیز برای فرزندان خود طلب کرده اند.

وی همچنین در خصوص کمکاری دولت دراعلام حقوق های نجومی ادامه داد: کوتاهی دولت سبب شد تا قوه قضائیه خود به عنوان مدعی العموم وارد شده و در صدد بازگرداندن حقوق بیت المال برآید.

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس در پاسخ به سوال عاقبت تصویب طرح عفاف و حجاب گفت: علی رغم مصوبه عفاف وحجاب هیچ دستگاه دولتی در این خصوص مشارکت جدی نداشته است.

وی ادامه داد: کوتاهی دستگاهها سبب شده تا هرهفته یکی از دستگاههای مرتبط را فراخوانده و تذکذات لازم را به آنها اعلام کنیم.

 

انتهای پیام/