سی و ششمین یادواره شهدای مظلوم هویزه و 43 شهید جهادگر شهرستان سبزوار برگزار خواهد شد.

 

به گزارش بصیر سبزوار،منصور برغمدی ظهر امروز در جمع خبرنگاران با بیان این که در هر پست و مقامی که هستیم اولین وظیفه ما حفظ دستاوردهای نظام اسلامی است اظهارداشت: سی وششمین یادواره شهدای هویزه همانند سال های گذشته در سبزوار برگزار خواهد شد.

 

وی در ادامه با اشاره به اینکه یادوراه شهدای هویزه در سبزوار یکی از بزرگترین مراسم های یادوراه شهدا در کشور است تصریح کرد: طی سال جاری اسناد مربوط به شهدای سبزواری هویزه و شهدای جهاد جمع آوری شده و در مراسم رونمایی حواهد شد.

 

برغمدی در ادامه با اشاره به جمع آوری اسناد شهدا و وصیت نامه آنها عنوان کرد: این آثار ارزشمند باید برای انتقال به نسل آینده ثبت و نگهداری شود.

 

مدیر جهاد کشاورزی در ادامه با بیان اینکه کشور ما از ابتدای انقلاب مورد تهدید و تحریم دشمن بوده است عنوان کرد: مقاومت جوانان ما در جنگ تحمیلی به خوبی در برابر تمام دنیا مقاومت کردن و ما بلید این مقاومت را برای نسل های آینده در روحیه ها حفظ کنیم.

 

وی همچنین با اشاره به سی و مین سالگرد عملیات کربلای ۵ بیان داشت:۱۲ شهید  ۴۳ شهید از شهدای والامقام جهاد کشاورزی سبزوار در بین شهدای این عملیات قرار دارند که در این دوره از یادواره به صورت ویژه از آنها یاد خواهد شد.

 

انتهای پیام/