دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی سبزوار گفت: قیام نه دی سبب شد تا پرونده فتنه صهیونیستی پس از 8ماه اش افروزی در کشور بسته شود.

به گزارش بصیر سبزوار،سید وحید دلبری پس از خطبه های نماز جمعه این هفته با تبریک به مناسبت یوم الله ۹ دی و حماسه مردمی اظهارداشت: متاسفانه پس از گذشته چند سال از اشوبگری برخی به خیال اینکهه گذشت زمان سبب شده تا مردم جنایات فتنه گران را فراموش کنند دم از رفع حصر سران فتنه می زنند.

 

وی با اشاره به اینکه  نباید فراموش کرد که «حصر» مجازاتی برایی گناهان نابخشودنی سران داخلی فتنه نبوده تاکید کرد: خواسته و مطالبه میلیون ها نفر از مردم ایران اسلامی  در نهم دی ماه ۸۸، مجازات اعدام این خائنین بود که این خواسته و مطالبه ایشان کماکان پابرجاست.

 

دلبری در ادامه با اشاره به دوران پسا برجام و شرایط پیش آمده ابراز داشت: نمی توان با دیپلماسی لبخند و راه رفتن با کدخدا امید به حل مشکلات کشور داشت.

 

دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان سبزوار با اشاره به گذشت بیش از ۱۰۰۰روز از تبیین و ابلاغ سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی گفت: متاسفانه امروز شاهد رکود ،کاهش سهم مستضعفین از سفره انقلاب و ..هستیم که این خود نشانه عدم توجه به این اجرای این سیاست ها است.

 

وی با اشاره به اینکه معضل اقتصادی به وجود امده تصریح کرد:دولت باید تدبیر ویژه ای برای مدیریت هردو معضل نجومی بگیران و کارتن خواب ها ارائه نماید، تا اصل اساسی نظام اسلامی که رعایت عدالت است محقق شود .

 

انتهای پیام/