امام جمعه سبزوار گفت: فتنه گران با حمایت سران فتنه اقدام به آشوب گری کردهو خساراتی متعدد و جبران ناپذیر را به نظام انقلاب اسلامی وارد کردند.

به گزارش بصیر سبزوار،حجت الاسلام غلامرضا مقیسه در خطبه های نماز جمعه این هفته سبزوار با اشاره به حوادثی که فتنه گران در سال ۸۸ ایجاد کردند اظهارداشت: سران فتنه با حمایت از فتنه گران سبب شدند تا خسارات جبران ناپذیری به کشور وارد شود.

 

وی با بیان اینکه در قانون راه اعتراض و شکایت پیش بینی شده است تصریح کرد: فتنه گران تنها تقلب در انتخابات را بهانه ای برای آغاز هرج مرج و آشوب قرار دادند تا بتوانند بر ادامه درگیری ها بپردازند.

 

مقیسه با بیان اینکه ایجاد فاصلخ بین رهبری و مردم به وضوح در رفتار فتنه گران دیده می شد تاکید کرد: سران فتنه و کسانی که به انها خط می دادند با روش ایجاد اختلاف بین رهبری و جامعه عبور از نظام جمهوری اسلامی را هدف گذاری کرده بودند.

 

امام جمعه سبزوار همچنین با بیان اینکه دشمنان از ابتدای انقلاب از هر روشی برای ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی استفاده کردند ادامه داد: این دشمنی با اسلام هیچ گاه پایان پیدا نمی کند.

 

وی در ادامه به پیام تاریخی امام خمینی(ره) به گورباچف اشاره کرد و افزود: امام خمینی در نامه تاریخی خود به گورباچف قبل از متزلزل شدن پایه های اردوی کمونیستی، تأکید کرده بود که موازنه قدرت در دنیا رو به تغییر است و این تغییرات به فروپاشی کمونیسم و بلوک شرق خواهد انجامید.