نماینده سابق مردم در مجلس شورای اسلامی گفت: بعد از انتخابات سال 88 عده ای سعی داستند تا پبروزی مردم ایران را به انحراف بکشند.

به گزارش بصیر سبزوار، قاسم جعفری پیش از ظهر امروز در مراسم گرامیداشت حماسه ۹ دی در جمع مردم سبزوار با بیان اینکه ملت ایران اسلامی همیشه به حماسه ۹ دی افتخار می کنند ، اظهار کرد: انقلاب اسلامی ما براساس عناصری همانند شور ، شعور ، علم و بصیرت تشکیل شده بود و در این حماسه عظیم پیام حق را به جهانیان منتقل کردند.

 

قاسم جعفری در همایش گرامی داشت حماسه ۹ دی سال ۸۸ با بیان  اینکه بی حرمتی های فتنه گران به عاشورا حسینی سبب شد تا مردم در حمایت از ولایت به میدان بیاینداظهارداشت:دردوران انتخابات کاندیداها باید ظرفیت ها و توانایی های خود را به مردم عرضه کنند و تحمل شکست را نیز داشته باشند که سران فتنه این ظرفیت را از خود نشان ندادند.

 

وی با بیان اینکه مردم در حال حاضر به دنبال موشکافی در مورد فتنه و معرفی عوامل اصلی در ایجاد این فتنه هستند تصریح کرد: کسانی که به دنبال براندازی و ایجاد فاصله بین رهبری و مردم بودند باید به مردم معرفی شده و جنایات انها بیان شود.

 

وی خود خواهی سران فتنه را عامل اصلی به درازا کشیده شدن جریان فتنه در سال ۸۸ دانست و تصریح کرد: زمانی که اصل نظام جمهوری اسلامی مورد تهدید بود سران فتنه به جای سعی در ایجاد آرامش به آن دامن زدند تا به خواسته خود برسند.

 

جعفری در ادامه صحبت های خود به ترویج اشرافی گری توسط برخی مسئولین اشاره کرد و افزود: افرادی که به بیت المال دست درازی می کنند افراد فاسد بوده و از قوه قضائیه این انتظار میرود که در راستای عدالت اجتماعی با انان برحورد شود.

 

وی به دستاوردهای دولت از برجام را پوچ دانست و عنوان کرد: بعد از برجام قلب راکتور با بتن پرشد که تنها ۵سال زمان نیاز است تا ما به نقطه گذشته برسیم.

 

جعفری اعتماد تیم مذاکره کننده ما به آمریکا را اشتباه بزرگ بیان کرد و ابراز داشت: در حال حاضر کشور ما در زمینه های بانکی،موسسات و انرژی در تحریم شدید هستیم و از دولت انتظار می رود به مسیری که رهبر انقلاب به آن تاکید دارد توجه کند.
انتهای پیام/