سپاه ناحیه سبزوار با صدور بیانیه ای ضمن گرامیداشت یوم الله 9 دی  اعلام کرد: قیام مردمی 9 دی  نقطه عطف در تاریخ پرافتخار اسلام و ایران است.

 

هو البصیر

                                     نه دی مشت محکمی بر دهان فتنه گران زد                                            امام خامنه ای(مدظله)

 

سالروز ۹ دی یادآور تجدید میثاق امت اسلامی ایران با ارزش‌های انقلاب اسلامی و ولایت است که خود حاصل ژرفای بصیرت و آگاهی ملت ایران و منبعث از فرهنگ عاشورا و حمیت مذهبی است که جهانیان را تسلیم اراده خود کرد و خشم و عصبانیت دشمنان و منافقین ملت را همراه با انفعال و عقب‌نشینی از مواضع نادرست‌شان به ارمغان آورد.
فتنه عمیق و کودتای مخملی ۸۸ از حیث ماهیت، گستره و عمق، صف آرایی عناصر و بازیگران داخلی و خارجی، روند و شرایط حاکم بر محیط ملی و فراملی، آثار و پیامدها و حتی درس ها و عبرت ها، دارای وجوه متمایز و منحصر به فرد با سایر توطئه ها علیه انقلاب اسلامی بود که بر اهمیت درک مساله نفوذ در اشخاص و لایه های مدیریتی کشور تاکید می کند.

یوم الله ۹ دی در سال ۸۸ یک نقطه عطف در تاریخ پرافتخار اسلام و ایران است .غرب به تبعیت از آمریکا پس از انتخابات شورانگیز سال ۸۸ با تحمیل یک جنگ نرم  درصدد سرنگونی نظام مقدس جمهوری اسلامی برآمد. دراین جنگ، سران روسیاه فتنه به سربازی به خیمه دشمن رفتند و علیه جمهوریت نظام فرمان شورش خیابانی صادر کردند.

فتنه‌گران بهانه به دشمن دادند تا تحریم‌ها و تهدیدهای خود را تشدید کند و از این بابت آسیب جدی به کشور وارد کردند. از طرفی حمله به اموال عمومی واموال مردمی و آتش زدن بیت المال دهها میلیارد تومان خسارت به بار آوردند. سران فتنه و فتنه‌گران باید این خسارتها را جبران کنند و از طرف محاکم قضائی به مجازات های سنگین برسند چون هدف فتنه اصل ولایت فقیه و نظام مقدس جمهوری اسلامی بود، لذا مردم با بصیرت ایران با خلق حماسه ۹ دی چشم فتنه را کور کردند و اثبات نمودند که همواره پشت سر ولی فقیه و نایب امام عصرشان هستند.

سپاه ناحیه سبزوار ضمن محکومیت شدید فتنه گری های سران فتنه و درخواست محاکمه و اشد مجازات سران فتنه باری دیگر با آرمانهای امام و رهبری تجدید میثاق می کند و از عموم مردم شریف دیار سربداران دعوت می کند تا در تجمع بزرگ مردمی نهم دی ماه حاضر گردند و باری دیگر حماسه ای عظیم در پشتیبانی و پیروی از ولایت فقیه خلق نمایند.

وعده ما : پنج شنبه ۹ دی ساعت ۹ صبح مصلی نماز جمعه سبزوار

روابط عمومی سپاه ناحیه سبزوار