فرمانده سپاه ناحیه داورزن گفت:مردم در نه دی عشق وارادت خود را به ولایت نشان دادند و بابصیرت وآگاهی بساط فتنه و فتنه گران را برچیدند.

به گزارش بصیر سبزوار،سرگرد پاسدار روح الله پسندیده در مراسم نهضت روشنگری به مناسبت ۹ دی در جمع بسیجیان وامت حزب الله  در مسجد جامع روستای چشام با بیان اینکه ۹ دی مظهر ارادت امت به ولایت بود اظهارداشت: آگاهی و بصیرت جامعه در ایجاد قیام مردمی نقشی اساسی داشت.

 

وی با اشاره به حماسه ایجاد شده در روز بصیرت تصریح کرد:  مردم مثل همیشه پای آرمان های انقلاب ،امام و شهدا ایستاده اندو به فتنه گران و اربابانشان نشان دادند که تا پای جان دست از انقلاب و اهدافش برنخواهند داشت.

 

پسندیده با بیان اینکه مردم باردیگر با خلق حماسه ای ماندگار ثابت قدمی خود در راه انقلاب را پس سه دهه نشان دادند تاکید کرد: امت اسلامی در این راه با احدی تعارف نداشته و چنانچه کسانی بخواهند مسیر حرکت اسلام وانقلاب را با فتنه و فتنه انگیزی به انحراف بکشانند آنچنان سیلی محکمی به صورتشان خواهند نواخت که فکر فتنه از سرشان محو شود.

 

فرمانده سپاه ناحیه داورزن با اشاره به لزوم گرامی داشت یوم الله ۹ دی ابراز داشت: دشمنان و سران فتنه خواهان به فراموشی سپردن قیام و حماسه مردم در این روز هستند تا بتوانند بار دیگر به نقش های خود را عملی کنند.

 

وی در ادامه با بیان اینکه حماسه ۹ دی حرکتی عظیم و خودجوش بود بیان کرد: ملت همیشه د رصحنه با مشاهده بی حرمتی به مقدسات و هتک حرمت عاشورای حسینی درس عبرتی به فتنه گران دادن که هیچ گاه از یادشان نرود.

انتهای پیام/