فرمانده سپاه ناحيه سبزوار گفت: دشمن فتنه 88حاصل سال ها برنامه ريزي و طراحي دشمن براي جدايي مردم و ولايت بود.

سرهنگ پاسدار امین اله مظلوم در گفت و گو با بصیر سبزوار با بیان اینکه فتنه ۸۸حاصل برنامه ریزی و طراحی دشمن بود اظهار داشت: دشمنان از چندین سال قبل با نفوذ در جریانات سیاسی و برخی پست های مدیریتی نظام شرایط رابرای اجرای طرح خود آماده کرده بودند.

وی با بیان اینکه در انتخابات سال ۸۸ حضور پرشورمردم در صحنه و خلق حماسه سبب نا امیدی دشمنان شد تاکید کرد: انتخاباتی که می توانست برای سال ها نظام جمهوری اسلامی را از گزند دشمنان بیمه کند با کج فهمیو بی بصیرتی برخی خواص تبدیل به تهدیدی برای کشور و فرصتی برای دشمنان شد.

 

مظلوم در ادامه با اشاره به رشته محکم اتصال بین مردم و ولایت که همیشه راه گشاو چاره ساز انقلاب بوده تصریح کرد: در شرایطی که سران فتنه در دام دشمن گرفتار شده بودند حضورمردم انقلابی سبب خنثی شدن توطئه دشمنان شد.

 

فرمانده سپاه ناحیه سبزوار با اشاره به اینکه فتنه گران پس از توهم پیروزی چهره واقعی خود را نمایان کردندوتوهین به ولایت فقیه و عاشورا به صورت علنی در دستورکار قرار دادند تاکید کرد:پس از این اقدامات سران فتنه افرادی که فریب آنها را در القاء دروغ بزرگ تقلب خورده بودند بیدار شده و به صفوف مردم پیوستند وقیام ۹دی را رقم زدند.

 

وی  ادامه داد: قیام۹ دی این مسئله را به دشمن ثابت کرد که با تمام مشکلات موجود ونارضایتی ها مردم همواره پست سر ولایت فقیه بوده و اصل نظام را قبول داشته و توهین به آن را برنمی تابند .

 

مظلوم با بیان اینکه دشمنان از ابتدای انقلاب از هر روشی برای ضربه زدن به و فروپاشی نظام استفاده کردند عنوان کرد: تحلیل های دشمن به او نشان دادکه نه جنگ نظامی و نه تحریم ها قادر به شکست انقلاب نبوده و به این نتیجه رسید که با ترکیبی از این روش ها در فتنه ۸۸ وارد عمل شود.

انتهای پیام/