رئیس مجمع نمایندگان خراسان رضوی گفت: قیام 9دی زائیده تفکر بسیجی و بصیرت مردم بود.

حسین مقصودی در گفت و گو با بصیر سبزوار با بیان اینکه آنچه با شنیدن قیام ۹دی در ذهن نقش می بندد بصیرت مثال زدنی مردم در شناخت فتنه بود اظهارداشت: در فتنه ۸۸ خواص بی بصیرتی که خود را نزدیکترین افراد به امام خمینی (ره) میدانستند به میدان آمدند و برای براندازی انقلاب تلاش کردند.

وی در ادامه با اشاره به منفعت طلبی و دنیا طلبی برخی خواص در ماجرای فتنه ۸۸ گفت: بصیرت ملت در ۹دی به اوج خود رسید و طومار فتنه را در هم پیچید.

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی به اتفاقات و تلاش های ضد انقلاب از ابتدا آغاز جریانات فتنه اشاره کردو افزود: قیام عظیم و مردمی ۹ دی حلقه وصلی بین جریان قبل از فتنه و بعذ از این ماجرا شد.

مقصودی با تاکید بر یادآوری قیام ۹دی برای همیشه و تبیین بصیرت مردم در جامعه ادامه داد: نباید گذاشت جنایات فتنه گران در مدتی که نظام جمهوری اسلامی را دچار بحران کردند از یاد برود.

عضو کمیسیون شوراها در مجلس با بیان اینکه کسانی که در سال ۸۸ مسبب فتنه شدند در زنجیر استکبار گرفتار هستند ادامه داد: ۹دی فتح الفتوحی است که زائیده  تفکر بسیجی در دهه سوم انقلاب بود.

وی با اشاره به دستاویز کردن شعار تقلب در انتخابات از سوی فتنه گران عنوان کرد: اینکه بگویند در انتخابات تقلب صورت گرفته تنها کلیدی برای شروع اقدامات از پیش تعیین شده شان بود و این مسئله به صورت برنامه ای از پیش تعیین شده صورت گرفته بود.

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی در ادامه به رافت اسلامی  نظام در برخورد با فتنه گران اشاره کردو افزود: این حرکت نیز تدبیر مثال زدنی مقام معظم رهبری بود که با کم ترین دافعه توطئه های دشمن را نقش براب کرد تا مردم خواص بی بصیرت همراه با فتنه را بشناسند.

وی همچنین اتفاقات پیش امده از ابتدای فتنه ۸۸ تا قیام عظیم و مردمی ۹ دی را درس عبرتی برای قانون شکنان و سهم خواهان از انفلاب دانست و افزود: این اتفاق نشان داد که مردم هیچ گاه دست از حمایت ولایت برنخواهند داشت.

 

انتهای پیام/