در اولین روز کاری امام جمعه سبزوار صبح امروز جمعی از پاسداران حوزه مقاومت سپاه سبزوار با امام جمعه دیدار کردند.

به گزارش بصیر سبزوار،حجت الاسلام غلامرضا مقیسه امام جمعه سبزوار در این دیدار با تاکید بر پاسداشت خون شهدا و ارزش های اسلامی اظهارداشت: بسیجی بودن افتخاری است که بنده نیز خود را یک بسیجی می دانم.

 

وی در ادامه با اشاره به خدمات پاسداران و بسیجیان در زمان جنگ تحمیلی بیان داشت: بسیجیان در زمان دفاع مقدس دست به دست هم داده و با کم ترین امکانات از عزت اسلام و کشور دفاع کرده و نگذاشتند دشمن عزت مان را پایمال کند.

 

مقیسه همچنین به جنگی که امروزه با عنوان جنگ نرم شناخته می شود اشاره کردو افزود: دشمن از راه شبکه های مجازی و کانال ها ی ماهواره سنگر خود را به دورن منازل کشانده است که مبارزه در این میدان عزمی همه جانبه را می طلبد.

 

امام جمعه سبزوار با بیان اینکه در میانه جنگ نرم باید قوی و مقتدر وارد شد عنوان کرد: بالابردن سطح دانش و مطالعات افراد برای مبارزه با شبهات ایجاد شده امری اجتناب ناپذیر و ضروری است.

 

وی در ادامه با اشاره به آسیب های فضای مجازی تاکید کرد: فضای مجازی میدان فریبنده ای است که لازمه ورود به این فضا و فعالیت درآن نیازمند شناخت شبهات و پاسخ های مناسب برای مقابله با توطئه دشمن دارد .

 

مقیسه با تاکید بر استفاده از نظرات مختلف برای پیشبرد اهداف افزود: هدف انتخاب بهترین تدبیر برای تحکیم نظام جمهوری اسلامی و ستاد نماز جمعه شهرستان است.

 

امین اله مظلوم فرمانده سپاه ناحیه سبزوار در ابتدای این دیدار با تاکید بر همبستگی و اتحاد برای پیشرفت جامعه اظهارداشت: پاسدارن به عنوان سربازان دفاع از حریم ولایت بوده و حمایت خود از امام جمعه را که منتسب به ولی فقیه است در دستور کار دارند.

انتهای پیام/