معاون حمل و نقل، ترافیک و شهرسازی شهرداری سبزوارگفت: ۱۰ میلیارد تومان اعتبار از ابتدای امسال تاکنون به توسعه معابر و پیاده‌روسازی اختصاص یافته است.

 

به گزارش بصیر سبزوار، مرتضی احمدی در جمع خبرنگاران بابیان اینکه ۱۰میلیارد از بودجه شهردای به توسعه معابر و پیاده رو سازی و اصلاحات هندسی تخصیص یافته اظهارداشت: ایجاد فضا سازی مناسب برای شهر به عنوان اصلی مهم در دستور کار شهرداری قرار گرفته است.

 

وی در ادامه به توجه ویژه شهرداری به فضا سازی و زیباسازی چهره شهر اشاره کرد و افزود: در ۹ماه نخست امسال بیش از ۵۰ درصد اعتبارات شهرداری به این مهم اختصاص یافته است.

 

احمدی در ادامه با اشاره به اجرای طرح جامعه ایمن در سبزوار در راستای تامین سلامت شهروندان  تصریح کرد: اجرای این طرح نقش مهمی در  حوزه سلامت داشته که می‌تواند برخی از هزینه‌های مدیریت شهری را نیز کاهش دهد.

معاون حمل و نقل، ترافیک و شهرسازی شهرداری سبزوار با بیان اینکه  شهروندان باید با احساس آرامش در شهر زندگی کنند و این مهم با اجرای طرح جامعه ایمن میسر خواهد شد ابراز داشت:  سبزوار به دلیل داشتن زیرساخت‌های لازم آمادگی اجرای طرح‌های مرتبط با تأمین سلامت مردم را دارد.

 

وی با اشاره به اینکه  طرح پیشگیری از حوادث و سوانح در قالب جامعه ایمن در سال ۷۴ با سازمان‌های مرتبط برگزارشده  است، بیان کرد: شهر سبزوار در کنار برخی از کلان‌شهرها به عنوان شهر برگزار کننده  طرح جامعه ایمن قرارگرفته است.

 

انتهای پیام/