امام جمعه موقت سبزوارگفت: امام جمعه فقید سبزوار جز در راه رهبری گام برنداشت.

به گزارش بصیر سبزوار، حجت الاسلام صادق ابراهیمی در خطبه های نماز جمعه این هفته سبزوار که در حضور پیکر امام جمعه فقید ایراد کرد اظهارداشت: وی جز در اره رهبری گام برنداشت و دین خود را به انقلاب ادا کرد.

 

وی با بیان خاطراتی از خدمات و فعالیت های حجت الاسلام غلامحسین ابراهیمی بیان داشت: وی عمر خود را وقف انقلاب کردو از ابتدای مبارزات حضور پررنگ و فعالی داشت.

 

ابراهیم در ادامه با بیان اینکه پدرم (امام جمعه فقید شهرستان) نسبت به بیت المال حساسیت ویژه داشت بیان داشت: وی در هزینه کرد وجوهات و درامد ها بسیار حساس و سخت گیرانه عمل می کرد.

 

ابراهیمی در ادامه با اشاره به پیروزی های جبهه مقاومت ابراز داشت: این پیروزی ها زمینه ساز قدرت و پیشرفت خط مقاومت در منطقه شده و خواهد شد.

 

امام جمعه موقت سبزوار ادامه پیروزی ها در منطقه را منوط به هشیاری جبهه مقاومت دانست و افزود: پس از ارادی حلب کشورهای غربی به دنبال ایجاد تفرقه و اختلاف های مجدد برا یتضعیف این جبهه هستند.

 

وی همچنین تاکید کرد : پیروزی های که اخیرا در مناطقی از سوریه به دست امده تنها با وحدت اسلامی به وجود امده است.

 

حجت الاسلام معادی رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه در استان در پایان خطبه های با اشاره به رحلت امام جمعه سبزوار در روز گذشته ابراز داشت: اقامه نماز جمعه این هفته با اجازه این شورا به امام حجت الاسلام صادق ابراهیمی برگزار شد و برای هفته آینده نیز تصمیم لازم گرفته خواهد شد.

 

انتهای پیام/