رزمنده سبزواری پاسدار احمد جلالی نسب در دفاع از حرم عقیله بنی هاشم به شهادت رسید.

 

به گزارش بصیر سبزوار، رزمنده سبزواری پاسدار احمد جلالی نسب که از شهر قم برای دفاع از حرم حضرت زینب سلام الله علیها به سوریه اعزام شده بود، صبح بیست و دوم اذر درسوریه به شهادت رسید.

 

شهید جلالی نسب متولد ۱۳۵۲ در روستای شم اباد بود که بعد از دوران طفولیت برای ادامه زندگی به همراه خانواده به شهر قم نقل مکان می کند.

 

وی از سال ۶۹ به پوشیدن لباس پاسداری از ارزش ها انقلاب و اسلام نائل آمده است.

 

شهید جلالی نسب به واسطه شجاعت و مدیریت در اولین اعزام خود در سال ۹۵ به عنوان مسئول ادوات نظامی به شهر تدمر سوریه اعزام شده که در این اعزام مدال جانبازی در دفاع از حرم عقیله بنی هاشم را کسب می کند.

 

این شهید والامقام در مراحل بعدی اعزام نیز در شهر تدمر حضور پیدا می کند؛گفتنی است بعد از فشار جبهه مقاومت برای باز پس گیری شهر حلب، تروریست ها حملات خود را به سمت تدمر افزایش داده که در این مرحله شهید جلالی نسب برای جلوگیری از پیش روی تکفیری ها به همراه دیگر همرزمان در حال مقاومت بوده و پس از پیش روی به همراه برخی همرزمان توسط موشک کورنت مورد هدف قرار گرفته است.

 

گفتنی است به علت شدت ضربه وارده اثری از پیکر مطهر شهید باقی نمانده و روز جمعه تشییع نمادین این شهید بعد از نماز جمعه شهر قم در این شهر برگزار خواهد شد.

 

انتهای پیام/