مدیر تربیت بدنی دانشگاه حکیم سبزواری از اخذ میزبانی برگزاری مسابقات هندبال دانشجویان دختر سراسر کشور در این دانشگاه خبر داد.

به گزارش بصیر سبزوار،محمد رضا معین فر در جمع خبرنگاران با بیان اینکه تا کنون ۲۲ تیم برای حضور در این مسابقات اعلام آمادگی کردنداظهارداشت:  این مسابقات از ششم بهمن ماه یال جاری طی ده روز برگزار خواهد شد.

 

وی با بیان اینکه همراهی تیم دانشگاهی در تامین امکانات لازم برای برگزاری مسابقات کمک شایانی در اخذ مجوز میزبانی بود تصریح کرد: تیم هندبال دانشگاه حکیم سبزوار نیز تدارکات ویژه را برای کسب عنوان قهرمانی در این دوره از بازی ها فراهم کرده است.

 

معینی  با بیان اینکه ورزش همگانی و توسعه ورزش در بین دانشجویان اهمیت بسیار زیادی دارد،عنوان کرد: توسعه ورزش همگانی باید منجر به شناخت استعدادهایی شود که به ورزش قهرمانی برسد.

 

وی با بیان اینکه بایدبه تربیت‌بدنی به‌عنوان یک سرمایه‌گذاری و فعالیت فرهنگی نگاه شود خاطر نشان کرد:سرمایه گذاری در این حوزه اثرات مطلوبی را بر

مدبر تربیت بدنی دانشگاه حکیم با اشاره به اینکه  این مسابقات سال گذشته به میزبانی مشهد و دانشگاه فردوسی برگزار شده است ادامه داد:میزبانی موفق دانشگاه حکیم در مسابقات ورزشی منطقه۹ کشور سبب شد تا اداره کل تربیت بدنی وزارت علوم میزبانی مسابقات هندبال دختران دانشجو کشور را به سبزوار اعطا کند.

 

وی همچنین ادامه داد: مسابقات هندبال در رده پسران به میزبانی قزوین برگزار خواهد شد.

 

انتهای پیام/