مدير روابط عمومي شهرداري سبزوار از تشكيل کمیته های شهرداري در استقبال از بهار ۹۶ و مسافران نوروزی خبر داد.

به گزارش بصیر سبزوار سبزوار، محمد اختریان با اعلام تشکیل کمیته های تخصصی برای هرچه بهتر برگزار شدن برنامه های استقبال از بهار اظهار داشت: تعداد ۱۰ کمیته تخصصی در شهرداری سبزوار ویژه استقبال از بهار ۹۶ تشکیل شده است.

 

و ی با بیان اینکه باید از فرصت سه ماهه زمستان برای برنامه ریزی هرچه بهتر در جهت برگزاری برنامه های و عملیات عمرانی این مراسم استفاده کنیم تصریح کرد:ایجاد این کمیته ها کمک موثری برای زیبا سازی فضای شهر ساماندهی پروژه های عمرانی و ایجاد نمایشگاههای لازم خواهد کرد.

 

وی با اشاره به اینکه در تشکیل کمیته مهم ترین مسائل مربوط در نظر گرفته شده است عنوان کرد: کمیته  المان ها و زیباسازی شهری، امور عمرانی، اطلاعات و آمار، نظارت و ارزشیابی، هماهنگی امور سازمان ها، پشتیبانی و اسکان، خدمات شهری، مالی، فرهنگی اجتماعی و اطلاع رسانی و امور نمایشگاه ها و ساماندهی دست فروشان از جمله این کمیته هاست.

 

اختریان با تاکید بر هم افزایی و ارتباط موثر بین کمیته ها ایجاد شده در هرچه بهتر برگزار کردن مراسم ویژه استقبال از بهار خاطر نشان کرد: یک از مهم ترین اهداف مطرح شده در این کمیته جذب گردشگر در ایام عید نوروز و همزمان با پیک مسافرت ها است.

 

مدیر روابط عمومی شهرداری سبزوار ادامه داد: زیباسازی و آماده سازی شهر به منظور استقبال از مسافران نوروزی، ایجاد بستر مناسب برای جذب گردشگر، تامین رفاه و جلب رضایت رضایت مسافران نوروزی و پیش بینی اجرای برنامه های متنوع و پرمحتوا برای گردشگران، از جمله اهداف تشکیل این کمیته هاست.

 

اختریان با اشاره به بهار و نو شدن چهره زمین خاطر نشان کرد: امسال نیز سعی می شود برنامه های ستاد استقبال از بهار ۹۶ به نحو احسن پیش بینی و برنامه ریزی شود تا در نوروز شهروندان و مسافران شاهد چهره ای متفاوت از شهر باشند.

 

انتهای پیام/