سرمربی تیم ملی دارت گفت: با توجه به حوزه همکانی در رشته دارت می توان شاهد پیشرفت های بین المللی ایران در این رشته باشیم.

به گزارش بصیر سبزوار، مهدی شایسته که در کارگاه آموزش علمی رشته ورزشی دارت در دانشگاه حکیم سبزواری شرکت کرده بود با بیان اینکه توجه به رشته دارت در حوزه همگانی میتوان منتج به پیشرفت های بین المللی در این رشته شود اظهارداشت: با توجه به استعداد های موجود رسیدن به مقام های قهرمانی در جهان برای ایران امکان پذیر است.

 

وی با اشاره به برگزاری کارگاههای علمی این رشته ورزشی در برخی نقاط افزود: فراگیر شدن برگزاری کارگاههای علمی دارت در کشور کمک شایانی در بروز رسانی این ورزش در کشور می کند.

 

شایسته با بیان اینکه اعضای انجمن دارت در کشور در حدود ۶هزار نفر می باشد تصریح کرد: ۳۰۰ورزشکار به صورت حرفه ای در حال فعالیت در این رشته می باشند.

 

وی به حمایت های اچشمگیر انجمن دارت در سال گذشته از این رشته اشاره کرد و افزود: نتیجه این حمایت ها را در سال جاری و سال اینده در مسابقات کرهخ جنوبی خواهیم دید.

 

شایسته با اشاره برگزاری دوره های آموزشی برای مربیان رشته دارت ، یادآورشد: بالغ بر ۲۵ مربی سطح یک مشغول به فعالیت هستند و با برگزاری دوره های آموزشی مربیان با اطلاعات بروز بین المللی آشنا می شوند.

انتهای پیام/