در راستاي ارتقاي ارائه خدمات شهري به شهروندان، نرم افزار اندرويد راهنماي هوشمند خطوط اتوبوسراني سبزوار راه اندازي شد.

به گزارش بصیر سبزوار، محمد اختریان، مدیر روابط عمومی شهرداری سبزوار با اعلام این خبر اظهارداشت این نرم افزار راهنمایی کامل و کاربردی از مسیر خطوط اتوبوس های شهرستان سبزوار است که شهروندان می توانند به راحتی در سطح شهر با اتوبوس های داخل شهری به مکان مورد نظر خود به راحتی دسترسی داشته باشند.

وی با اشاره به سهولت استفاده از این نر م افزار برای دست یابی به مسیرهای مورد استفاده شهروندان بیان داشت:  تنها با یک بار متصل شدن به اینترنت،مشاهده کامل نقشهبه همراه نام تمامی میادین و چهار راه ها، خط مورد نظر بر روی نقشه، امکان پذیر خواهد شد.

اختریان ادامه داد:قابلیت فعال سازی چند خط به صورت همزمان بر روی نقشه و دارای GPS بدون نیاز به اینترنت از امکانات این نرم افزار می باشد.

اختریان همچنین با بیان اینکه امکان استفاده از این نرم افزار به صورت افلاین نیز فراهم شده است  اضافه کرد: شهروندان می توانند با فعال سازی GPS موقعیت خود را به صورت زنده بر روی نقشه مشاهده کنند.

مدیر روابط عمومی شهرداری سبزوار گفت: شهروندان سبزواری می توانند برای دریافت این نرم افزار کاربردی بر روی این لینک https://cafebazaar.ir/app/sabzevar.app.amoon/ کلیک کرده و با برنامه بازار آن را دریافت کنند.

وی همچنین از در دستور کار قرار گرفتن نقشه راهنمای هوشمند شهر سبزوار نیز خبر داد و گفت: بزودی این نقشه با قابلیت های مورد نظر برای ارائه خدمات به مسافران، گردشگران و شهروندان سبزواری بارگذاری خواهد شد.

انتهای پیام/