مسئول کانونهای فرهنگی وهنری مساجد سبزوار از برگزاری سومین دوره جشنواره چهل چراغ 3 (حفظ چهل حدیث گهربار از حضرت رضا(علیه السلام) خبر داد.

علیرضا رادمان در گفت و گو با بصیر سبزوار با اعلام این خبر اظهارداشت: با توجه به استقبال گسترده جوانان و نوجوانان ابرای سومین سال پیاپی با حفظ چهل حدیث رضوی برگزار خواهد شد.

 

 

وی هدف از اجرای  این جشنواره را  آشنایی با سبک زندگی اسلامی ، نهادینه سازی وتعمیم مفاهیم مذهبی در زندگی روزمره ، ارتقاء سطح معنوی خانواده هادانست و افزود: اجرای مسابقات فرهنگی نقش موثری در  تشویق وتهیج مخاطبان در یاد گیری های هدفمند و بکارگیری آموزه های معنوی در زندگی روزمره خواهد داشت.

 

رادمان  در ادامه با بیان اینکه این جشنواره ها  علاوه بر اشاعه معارف اهل بیت(ع) ودست یابی به اهداف یاد شده به نهادینه سازی و تعمیم مفاهیم مذهبی در زندگی روزمره مردم  پرداخته و با ارتقاء سطح معنوی خانواده ها آنان را بیش از پیش با سبک زندگی صحیح و سفارش شده در دین مبین اسلام آشنا می کند

رادمان با اشاره به اینکه شرکت در این جشنواره و دریافت کتابچه های احادیث رضوی محدودیتی سنی نخواهد داشت ادامه تصریح کرد:  علاقه مندان به شرکت در این مسابقه می توانند با مراجعه به دفتر کانونهای فرهنگی وهنری مساجد سبزوار و دریافت کتابچه احادیث و اطلاع از زمان برگزاری اقدام به شرکت در این برنامه نمایند.

 

مسوول کانونهای فرهنگی وهنری مساجد سبزوار با بیان اینکه به برگزیدگان مسابقه جوایز مانند سفر به عتبات عالیات ،سکه و لوازم منزل اخدا خواهد شد تاکید کرد: اخرین مهلت ثبت نام در این برنامه فرهنگی پایان دی ماه خواهد بود.

 

انتهای پیام/