امام جمعه موقت سبزوار گفت: آمریکا با تمدید تحریم های ده ساله تحریم های جدید را علیه ایران وضع کرده است.

به گزارش بصیر سبزوار،حجت الاسلام صادق ابراهیمی در خطبه های نماز جمعه این هفته سبزوار با بیان اینکه تمدید تحریم ها بعد از اجرا شدن برجام به نوعی تحریم جدید علیه ایران است اظهارداشت: منتظر واکنش متقابل دولت در برابر نقض برجام از سوی آمریکا هستیم.

 

وی با اشاره به اینکه دولتمردان بارها اعلام کرده نقض برجام از سوی غربی ها واکنش ایران را به همراه خواهد داشت تاکید کرد: نباید از انجام اقدام متقابل هراسی به خود راه دهیم.

 

امام جمعه موقت سبزوار با اشاره به حادثه تصادف قطار زائرین علی ابن موسی الرضا تاکید کرد: گرچه اقدام رئیس راه اهن در استعفا امری شایسته بود اما برای نشان دادن حس مسئولیت پذیری در دولت این وزیر راه بود که باید استعفا می داد.

 

ابراهیمی همچنین به در پیش بودن روز دانشجو اشاره کرد و ادامه داد: این روز نشان از ایستادگی در برابر استکبار دارد و تا زمانی که سیاست های خصمانه آمریکا در برابر ایران تغییر نکند شعار مرگ بر امریکا ما نیز پایدار خواهد بود.

 

وی در ادامه با بیان اینکه جبهه مقاومت در حلب پیروزی های فراوانی را به دست اورده است  خاطر نشان کرد: جبهه مقاومت در آستانه باز پسگیری شهر حلب از دست تکفیری های دست نشانده آمریکا و اسرائیلی قرار گرفته است.

 

انتهای پیام/