عضو مجلس خبر گان رهبری گفت: انتخاب برخی مواضع در سیاست خارجی ما سبب شده تا راه برای توطئه های دشمن باز شود.

به گزارش بصیر سبزوار،آیت الله حسن عالمی شب گذشته در یادوراه  علمدارن نور با اشاره به اتخاذ برخی مواضه در مذاکرات هسته ای  از سوی ایران اظهارداشت: برخی از این مواضع سبب شد تا راه برای دشمنی کردن  آمریکا هموار تر گردد و این کشور به عنوان دشمن دیرینه ما دست به توطئه جدید و تحریم ها به بهانه واهی بزند.

 

وی با اشاره به اینکه ایستادگی در برابر نظام سلطه و استکبار از اصول اولیه و اساسی انقلاب بوده و هست تاکید کرد: باید از رفتارهایی که راه نفوذ دشمن به کشور را به طرق مختلف باز می کند اجتناب کنیم.

 

ایت الله عالمی در ادامه با بیان اینکه فرهنگ شهدا و رفتار شهدا بهترین الگو برای زمینه های مختلف زندگی است خاطر نشان کرد: مقاومت مثال زدنی شهدا در برابر کفر و ظلم به ما نشان داده که تا اخرین قطره خون و با گرانبها ترین کالای وجود یعنی جان مقاومت کنیم و دل به وعده های دشمن ندهیم.

 

نماینده ولی فقیه در جهاد کشاورزی به برگزاری یادواره شهدا در مقاطع مختلف زمانی اشاره کرد و افزود: این مراسم ها سبب آشنایی هرچه بیشتر نسل جوان با الگوهای مناسب زندگی خواهد شد و علاوه بر برگزاری مراسم باید رفتار و منش این عزیزان در جامعه تسری  پیدا کند.

 

انتهای پیام/