فرماندار سبزوارگفت: حضور بسیجیان در عرصه های مختلف سبب پیشرفت و ارتقای کشور خواهد شد.

 

 

به گزارش بصیر سبزوار، احمد برادران ظهر امروز در مراسم تجلیل از کارمندان بسیجی نمونه در سبزوار با بیان اینکه بسیج در تمام عرصه ها قابلیت حضور دارد اظهارداشت: تکر بسیجی تنها صرف حضور در میدان های نظامی نیست.

 

وی با بیان اینکه حضور بسیجیان در عرصه های مختلف و موفقیت های انها ثابت کرده است که این تفکر الگوی برتر برای پیشرفت است تصریح کرد : با اشاعه این فرهنگ در کشور می توان آینده را تضمین کرد.

 

برادران با بیان اینکه امینت ایران در یکی از نا امن ترین مناطق دنیا مرهون رشادت های بسیجیان و نیروی دفاعی کشور است عنوان کرد: حضور نیروهای نظامی و انتظامی امروزه کم ترین امکان را برای ایجاد نا امنی در ایران را از تکفیری ها و تروریست ها گرفته است.

 

فرماندار سبزوار در ادامه با بیان اینکه توفیقات دولت در عرصه های بین المللی مرهون قدرت نظامی ایران است خاطر نشان کرد: تمامی مسئولین باید تفکر بسیجی را نصب العین خود قرار داده و با این روحیه در فضای کار حضور پیدا کنند.

 

وی با اشاره به این موضوع که مدل مدیریتی بسیجی توانستیم از بحران ها ابتدای انقلاب عبور کنیم تاکید کرد: در حال حاضر نیز با این الگو می توان از فشار های اقتصادی عبر کرده و با جنگ نرم دشمن به مقابله بپردازیم.

 

انتهای پیام/