امام جمعه موقت سبزوار گفت: راهپیمایی میلیونی اربعین پایه های نظام سلطه را به لرزه در آورده است.

 

 

به گزارش بصیر سبزوار، حجت الاسلام محمد سلیمانی در خطبه های نماز جمعه این هفته سبزوار با بیان اینکه راهپیمایی میلیونی اربعین حسینی سبب شده است تا پایه های ظلم و استکبار به لرزه دربیاید اظهارداشت: این حرکت عظیم لبیک به سالار شهیدان و زمینه ساز ظهور خواهد بود.

 

وی با اشاره به اینکه حضور شیعیان در این حرکت بزرگ چشم جهانیان را خیره کرده است تصریح کرد:رسانه های بیگانه و سرسپرده به استکبار سعی در سانسور این حرکت عظیم داشتند اما باید بدانند که امروز صدا ی لبیک مسلمانان به ولی امر خود به گوش جهانیان رسیده است.

 

حجت الاسلام سیلمانی با تبریک هفته بسیج بیان داشت: بسیجیان سردمداران ولایت مداری هستند که  نگذاشتند کشور به دست بیگانه بیافتد و تا پای جان از دین و کشور دفاع کردند.

 

امام جمعه موقت سبزوار با بیان اینکه در حال حاضر نیز کشور نیازمند تفکر بسیجی است ادامه داد: ابادانی ها و رفع محرومیت هایی که بسیجیان در نقاط مختلف کشور انجام می دهند قابل تقدیر بوده و این امر نیز نشات گرفته از همان روح اسلام است.

 

وی با اشاره به اینکه دشمن هیچ گاه دست از دشمنی با انقلاب برنخواهد داشت تاکید کرد: انچه امروز بقای کشور و اسلام را تضمین می کند عمل به فرامین ولایت و حرکت در این خط است.

انتهای پیام/