عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری گفت: مسئولین برای پیشرفت و ارتقا کشور باید با تفکر بسیجی کشور را اداره کنند.

به گزارش بصیر سبزوار، آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری در همایش بزرگ بسیجیان سبزوار همزمان با روز بسیج با بیان اینکه طنین تفکر بسیجی در کشور چشم طمع دشمنان را نسبت به اسلام می بندد اظهارداشت: مسئولان برای پیشرفت کشور باید با تفکر بسیجی حرکت کنند.

 

وی با اشاره به اینکه حق مداری از معیار های اصلی بسیجیان است تاکید کرد: بسیجی حق مدار است و نه شخص مدار و هرجا که تشخیص دهد حق و حقیقت در میان است به دنبال حقایق خواهد رفت.

 

آیت الله حسینی بوشهری ولایت مداری را از دیگر معیار ها برای یک بسیجی عنوان کرد و افزود: التزام عملی به ولایت جزء اصول جدانشدنی از تفکر بسیجی است و این اصل باید در رفتار بسیجیان با عمل کردن به فرامیم ولی فقیه نمود پیدا کند.

 

امام جمعه قم با اشاره به اینکه متاسفانه برخی با تعارف از کنار فرمان اقتصاد مقاومتی رهبری می گذرند و تنها در گفتار به ان پایبند تصریح کرد: اقتصاد مقاومتی فرمانی قطعی است که مسئولان و مرم باید به آن عمل کنند.

 

وی به فعالیت های بسیجیان در مناطق محروم در کنار پابرهنگان اشاره کرد و بیان داشت: این حرکات نشان می دهد که مسئولیت بسیج تمام نشدنی است و هرگاه که زمینه عمل باشد بسیجی اولین نفر است که حاضر خواهد شد.

 

عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه اگر بخواهیم کشور را بر اساس دیپلماسی غربی اداره کنیم تا کنون کار نظام جمهوری اسلامی به پایان رسیده بود خاطر نشان کرد: دشمنان در اتاق های در بسته در فکر طراحی نقشته دشمنی با ایران هستند واین دشمنی هیچ گاه به پایان نخواهد رسید.

 

آیت الله حسینی بوشهری با اشاره به اینکه بسیجیان اهل جهاد با نفس و جهاد با مفاسد اجتماعی هستند تاکید کرد: برای مبارزه با مفاسد اجتماعی و اقتصادی که در حال حاضر به وجود امده نیز باید میدان را بسیجیان سپرد.

 

وی منطق بسیج را منطق قران و رسول خدا دانست و افزود: متاسفانه نقشه هایی وجود دارد که بسیجیان را خشن و نشان دهند که متاسفانه برخی در داخل نیز بر این تفکر دشمن تاکید می کنند.

 

امام جمعه قم با اشاره به اینکه تا بسیجیان در صحنه کشور حضور دارند دشمن هیچ غلطی نمی تواند بکند عنوان کرد: ترسی که دشمن از تفکر بسیج در دل دارد اجازه نخواهد داد تا علیه ایران وارد جنگ شود.

 

انتهای پیام/