عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری گفت: امروزه جامعه بیشتر از گذشته به استفاده از ظرفیت حوزه در مسائل مختلف نیازمند است.

به گزارش بصیر سبزوار،آیت الله سیدهاشم بوشهری صبح امروز در دیدار با طلاب حوزه علمیه سبزوار با بیان اینکه امروز بیش از گذشته جامعه نیازمند استفاده از ظرفیت های حوزه است اظهارداشت: برخی از ظرفیت های حوزه و طلاب در جامعه مغفول مانده که استفاده از این ظرفیت ها می تواند در پیشرفت جامعه داشته باشد.

 

وی  با بیان اینکه  در حال حاضر زمان بسیار زیادی از عمر جوانان در فضای مجازی سپری می شود تاکید کرد: حضور رو حانیوین در این فضا باید به گونه ای باشد که با تولید محتوای مناسب مدیریت را دست گرفته و فضا را به فضایی امن تبدیل کنند.

 

آیت الله بوشهری در همچنین با اشاره به نقشه دشمنان برای تخریب چهره روحانیت در ذهن جوانان و نوجوانان تصریح کرد: امروزه شرایط با قبل بسیار متفاوت شده است و دشمن  هرلحظه در حال ایجاد شبهات مختلف است.

 

امام جمعه قم با بیان اینکه ارتباط هرچه بیشتر روحانیت با اجتماع سبب افزایش اعتقادات مردم می شود تاکید کرد : هر چه این ارتباط  نزیدیک تر و همراه با صمیمیت دشمن برای رسیدن به اهداف خود مایوس تر خواهد شد.

 

 

آیت‌الله حسینی بوشهری با بیان اینکه روحانیون امروز فضای جامعه اسلامی برای تبلیغ دین اسلام محیاست ، گفت: حوزه انقلابی یعنی اینکه نیاز های جامعه بشناسد و نسبت به شبهات دینی و مذهبی احساس وظیفه کند لذا روحانیون نباید هیچ وقت جامعه را رها کنند.

 

 

وی با بیان اینکه حضور رو حانیون در مبارزات انقلابی علیه رژیم ستمشاهی از عوامل مهم و تاثیر گذار در پیروزی انقلاب بود خاطرنشان کرد: روحانیون در تمام زمینه های اسلامی و انقلابی پیش رو بوده و نقش خود را ایفا کرده اند.

 

انتهای پیام/