فرمانده سپاه ناحیه سبزوار گفت: بسیج بر اساس شاخص های قرآنی تشکیل شد و هرکس در تضعیف این شجره طیبه سخن بگوید در خط دشمن است.

به گزارش بصیر سبزوار،سرهنگ پاسدار امین اله مظلوم شب گذشته در یادواره شهدای سفیران نور به مناسبت هفته بسیج با بیان اینکه بسیج شجره طیبه ای که با درایت امام خمینی (ره) و براساس شاخصه های قرانی تشکیل شده است اظهارداشت: بسیج یعنی مقابله استضعاف در برابر استکبار و تا زمانی که مستکبرین باقی باشند بسیج هم وجود خواهد داشت.

 

وی با بیان اینکه آنهایی که برجام را مانع حمله نظامی به کشور می دانند افراد غافلی هستند تصریح کرد: آمادگی نظامی ما و تشکیل گردان های بسیجی با روحیه ایثار و شهادت بوده که نمی گذارد هیچ ابرقدرتی به ایران نگاه چپ بیاندازد.

 

مظلوم با اشاره به شکل گیری جنگ ۸ساله بیان داشت: ارزیابی صدام از وضعیت درونی ایران با توجه به ایجاد انقلاب این بود که کشور ضعیف شده و در مدت کوتاهی می تواند فاتح جنگ شود اما غافل از اینکه بسیجیان با نیروی ایمان خود توانستند در جنگ تحمیلی بر ابرقدرتهای جهان در جنگ پیروز شوند.

 

فرمانده سپاه ناحیه سبزوار با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران خود را برای جنگ و مقابله در بالاترین سطح آماده کرده است تضریح کرد: ایران در حال حاضر خود را برای مقابله با هرگونه تهدید احتمالی ازسوی ابرقدرت ها آماده کرده است و به رجز خوانی برخی کشورهای منطقه اعتنایی ندارد.

 

وی همچنبن ادامه داد: عدم اعتماد به دشمن از مولفه های اساسی بسیج است تاکید کرد: کسانی که حل تمامی مشکلات را در ارتباط با آمریکا و مذاکره می دانند باید آگاه شوند که ما زمانی ملت بزرگی شدیم که دشمنان و ابر قدرت ها را کوچک شمردیم.

 

مظلوم به قدرت نیروی دریایی سپاه در خلیج فارس اشاره کرد و بیان داشت: امریکا در حال فرار از باتلاق خاورمیانه و فرار خلیج فارس ایت و در حال حاضر تنها قدرت مستقر در خلیج فارس نیروی دریایی سپاه است و شناوری برای عبور با از این قدرت کسب اجازه کند.

 

انتهای پیام/