همزمان با هفته بسیج آستان شهدای سبزوار غبار روبی و عطر افشانی شد.

به گزارش بصیر سبزوار، عصر امروز و با حضور مسئولین سپاه مسئولان انتظامی،روسای ادارات و مردم ولایتمدار و بسیجی سبزوار آستان مقدس شهیدان سبزوار غباروبی شد.

 

حجت الاسلام شرفی در این مراسم با بیان اینکه بصیرت اصل اساسی در دفاع از ولایت است اظهارداشت: داشتن بصیرت برای بسیجیان اصلی است که هیچ گاه نباید از ان غفلت شود.

 

وی با اشاره به اینکه دشمن با سه عامل زر و زور و تزویر سعی در ایجاد انحراف در خط انقلاب را دارد تاکید کرد: تنها راه علاج  این عناصر افزایش بصیرت و ولایت مداری دربین جامعه و بسیجیان است.

 

وی با اشاره به اینکه در میان تاریکی های دنیوی و گرفتاری ها تنها بصیرت است که می تواند راهگشا باشد خاطر نشان کرد: متاسفانه برخی خواص به دلیل عدم بصیرت کافی از راه انقلاب جدا شدند.

 

شرفی با اشاره به اینکه وعده الهی پیروزی مستضعفان در جهان است بیان داشت: جنگ بین حق و باطل  از ابتدای تاریخ وجود داشته و تنها کسانی پیروز میدان خواهند بود که خود را به قدرت لایزال الهی متصل کنند.

 

وی بسیج را نعمتی برای انقلاب و کشور دانست و عنوان کرد: بسیجیان در هر صحنه که کشور نیاز به کمک داشته کوتاهی نکرده و در حال حاضر نیز مشغول محرومیت زادیی از نقاط مختلف کشور هستند.

 

انتهای پیام/