جلسه شورای ادار سبزوار ظهر امروز با چاشنی تخریب دولت قبل و اعلام دستاوردهای دولت تدبیر برگزار شد.

به گزارش بصیر سبزوار، شورای اداری سبزوار ظهر امروز با حضور سید جواد حسینی معاون سیاسی اجتماعی استانداری فرماندار و نمایندگان مجلس در حالی برگزار شد که بیشتر وقت جلسه به تعریف و تمجید از دستاوردهایی مانند کاهش تورم، برجام و تخریب دولت قبل گذشت.

 

معاون سیاسی اجتماعی استاندار در این جلسه با بیان اینکه دولت با کارآمدی خود توانسته اقتصاد را بهبود ببخشد اظهارداشت: تمام دولت ها با خیر خواهی کار کرده اند اما نا کارآمدی دولت قبل کشور را به سمت اضمحلال کشانده بود.

 

وی در ادامه با بیان اینکه همه منابع از جمله درآمد نفت در دولت قبل به هدر رفته است تصریح کرد: دولت قبل با بالاترین درآمد نفتی تنها ۴۰۰هزار شغل ایجاد کرده و دولت تدبیر با پایین ترین درآمد ۷۵۰هزار شغل را تاکنون ایجاد کرده است.

 

حسینی در ادامه ادامه داد: تنها کاهش تورم برای ۴۰درصدی برای نشان دادن دستاوردهای دولت کافی است.

 

وی همچنین با تاکید بر این نکته اختلاسی در صندوق ذخیره فرهنگیان رخ نداده و ماین رقم معوقاتی است که بدون وثیقه معتبر پرداخت شده بیان کرد: ۴هزار میلیارد از این مبلغ نیز مربوط به دولت گذشته است و تاکنون ۱۰۰۰میلیارد آن در این دولت احیا شده است.

 

دفاع بی چون و چرای وکیل ملت از دولت

 

رمضانعلی سبحانی فر نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی در این جلسه به تعطیلی کارخانه ها فیش های نجومی و اختلاس های رو شده را سیاه نمایی برای تخریب دولت دانست و عنوان کرد: اگر چنین اتفاقاتی رخ داده و اختلاس ها صورت گرفته چرا دستگاههای نظارتی هیچ عکس العملی نداشته و ساکت هستند.

 

وی ادامه داد: ۱۶ هزار میلیارد تومان برا ی کارخانجات دچار مشکل تصویب شده که از این رقم ۷هزار و پانصد میلیارد تومان آن پرداخت شده است.

 

سبحانی در ادامه با انتقاد از مدیرکل صنایع و معادن استان خراسان رضوی اعلام کرد: متاسفانه سختگیری ها سبب شده تا کم ترین اعتبار به استان خراسان رضوی اختصاص یابد.

 

احمد برادران فرماندار سبزوار  پروژه های به جامانده از دولت قبل را غیرکارشناسی دانست و افزود: ما میراث دار ۲۵۲ پروژه نمیه تمام هستیم که به صورت نیمه تمام و علی رغم منابع درآمدی ایجاد شده است.

 

وی توجه ویژه مسئولین را به ساخت ورژشگاه ۱۵ هزار نفری سبزوار که به صورت نیمه تمام است  خواستار شد.

 

 

حسین مقصودی دیگر نماینده مردم  سبزوار در مجلس شورای اسلامی در این جلسه با بیان اینکه نقد و انتقادات به عنوان سوپاپ های اطمینان هستند و باید بر مبنای استدلال باشد تاکید کرد: نقد ها سبب می شود تا مسائل قبل از تبدیل شدن به بحران حل شود.

 

 

وی با بیان اینکه اگر قوه قضائیه وارد عمل نمی شد حق بسیاری از در صندوق ذخیره فرهنگیان پایمال می شد تاکید کرد: علی رغم اینکه برخی فساد اداری و مالی را در صندوق ذخیره فرهنگیان قبول ندارند بیان می کنم استاد و اسامی افراد دراختیار بنده است.

 

حسین مقصودی با انتقاد از عملکرد دولت بیان داشت:چگونه دولت تورم را ۹ درصد اعلام می کند اما وام را با بهره ۱۸ درصد پرداخت می کند.

 

انتهای پیام/