مدیر روابط عمومی شهرداری سبزوار گفت: افرادی که اقدام به تبلیغات به شیوه های غیر قانونی کنند با جریمه مالی روبرو خواهند شد.

به گزارش بصیر سبزوار،محمد اختریان با بیان اینکه متاسفانه تبلیغات غیر مجاز سبب خواهند شد تا آلودگی ها بصری در شهر رواج پیدا کند اظهارداشت : تبلیغات به شیوه های مرسوم از قبیل چسباندن پوستر و اطلاعیه ها به درو دیوار شهر علاوه بر ناهمگون ساختن چهره شهر ایجاد کار مضاعف برای پاکبانان خواهد کرد.

 

وی با اشاره به اینکه شهرداری در چندین نوبت اقدام به تذکر شفاهی به افراد و واحدهای صنفی کرده است ادامه داد :شهرداری با توجه به تذکرات و مکرر بر اساس قانون در نخستین گام یکی از شرکت های متخلف را مبلغ ۲۵۰ هزار تومان جریمه کرد تا نشان دهد رضایت و تکریم و ایجاد آرامش روحی، روانی برای شهروندان سبزواری در صدر اولویت های کاری شهرداری است.

 

اختریان با اشاره به وجود شیوه های مناسب و صحیح اطلاع رسانی و افزایش راههای تبلیغت با توجه به فراگیر شدن و سائل ارتباط جمعی تصریح کرد: انتظار می رود همه قشرهای مردم و اصناف در فرهنگ سازی برای زیبایی شهر مشارکت کنند.

 

وی ادامه داد: مدیر یکی از شرکت های تبلیغاتی که این روزها تبلیغات غیر مجاز و قانونی چهره و منظر شهر سبزوار را نازیبا و ناهمگون کرده است، با حضور در شهرداری ضمن عذرخواهی از شهروندان فهمیم سبزواری قول پیگیری و امحای اقلام تبلیغاتی خود در اسرع وقت داد.

 

انتهای پیام/