معاون پژوهشی واموزشی سازمان تبلیغات اسلامی گفت: برخی با بی حجابی خود اقدام به فتنه انگیزی و هنجار شکنی در جامعه می کند که باید با انها برخورد شود.

حجت الاسلام سید جواد موسوی هوایی در گفت و گو با بصیر سبزوار با بیان اینکه متاسفانه برخی در جامعه با بی حجابی اقدام به هنجار شکنی و زیر پا گذاشتن قانون می کنند اظهارداشت: با این گونه افراد باید برخورد شود.

 

وی در خصوص مسئله عفاف و حجاب تصریح کرد: عفاف بخش زیربنایی و حجاب بخش روبنایی است و برای افزایش این مسئله در جامعه نیازمند انجام اقدامات فرهنگی عمیق هستیم.

 

موسوی هوایی با بیان اینکه حجاب مسئله مهمی است که دشمن نیز در حال حاضر برای از بین بردن آن و کم اهمیت دادن ان برنامه های فروالوانی دارد عنوان کرد: نهاد های مهم و حساس کشور در برنامه ریزی و سیاست گذاری های مرتبط با حجاب دخیل هستند.

 

معاون پژوهشی و آموزشی سازمان تبلیغات اسلامی گفت: برنامه ها و سیاست های خوبی برای افزایش این موضوع در کشور انجام شده است اما برای همه گیر شدن ان نوعی فشار اجتماعی در کشور نیاز است.

 

وی آموزش و پرورش ودانشگاه ها را از مهم تریم مراکز دانست که باید در این زمینه فعالیت های هدف دار ومنتج به نتیجه انجام دهند و افزود: پایه و بنیان فکری افراد در این مراکر تکمیل شده که درصورت اموزش صحیح و انجام کار فرهنگی تاثیرگذار می توان این موضوع را حل کرد.

انتهای پیام/