مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات در سبزوار از اعزام اقلام مورد نیاز در برپایی موکب امام رضا(ع) در موسم اربعین به کربلا خبرداد.

به گزارش بصیر سبزوار، دلبری در جمع خبرنگاران با بیان اینکه هفت کامیون اقلام مورد نیاز برپایی موکب برای خدمت به زوار امام حسین در ایام اربعین اعزام شده اند اظهارداشت: این اقلام شامل مواد خوراکی بع ارزش سه میلیاردو پانصد و چهل میلیون ریال است.

 

وی با بیان اینکه اقلام مورد نظر تمامی به صورت کمک های مردمی و از بین شهروندان سبزوار جمع آوری شده است بیان داشت: طبق برنامه بیش از ۱۴۰هزار وعده غذایی در این مدت در بین ۱۵ هزار از زوار اربعینی توزیع خواهد شد.

 

دلبری با بیان اینکه موکب امام رضا(ع) برای پذیرایی و خدمت به زائرین از ۲۰ آبان ماه الی ۵آذر در میدان بلدیه کربلا دایر خواهد شد تصریح کرد: ۱۰۰خادم حسینی از شهرستان سبزوار برای برپایی موکب به کربلا اعزام خواهند شد.

 

مسئول ستادبازسازی عتبات در سبزوار با اشاره به جمع اوری کمک های مردمی و برپایی موکب خدمت رسانی به زوار اربعین امام حسین از تمامی کشورهای اسلامی تاکید کرد: از تمامی اقوام در این اجتماع حضور داشته که می توان با خدمت خالصانه گامی به سمت و حدت بین مسلمانان جهان برداشت.

 

 

انتهای پیام/