فرمانده سپاه ناحیه داورزن گفت: برخی برای حل مشکلات داخلی دل به سازش با آمریکا بسته اند.

به گزارش بصیر سبزوار،سرگرد پاسدار روح اله پسندیده در مراسم سیزده آبان این شهرستان با بیان اینکه متاسفانه برخی برای حل مشکلات داخلی چشم به سازش با امریکا بسته اند اظهارداشت: آمریکایی که خود در گِل مانده وبرای رفع کمترین مشکلات داخلی درمانده شده چگونه میتواند مشکلات ملت ایران را حل کند.

 

وی با اشاره به اینکه تنها راه حل مشکلات  کشور تکیه به توان داخلی و استفاده از روحیه انقلابی است تصریح کرد: توجه به جوانان انقلابی و آینده ساز کشور می تواند راه گشای مشکلات و زمینه سازی برای پیشرفت روز افزون اسلام باشد.

 

پسندیده با بیان اینکه بصیرت و شجاعت از جمله ویژه گی های مهم انسان انقلابی است خاطرنشان کرد: انقلابیون با تکیه بر همین ویژه گی ها می توانند اقدامات موثری در راستای گره گشایی  انجام دهند.

 

وی با بیان اینکه آمریکا هیچ گاه در فکر دوستی با ایران نیست تاکید کرد: اگر آمریکا میخواست مشکل ماراحل کنداز زمان پیروزی انقلاب برای ما مشکل آفرینی نمیکرد وبرای خاموش کردن نور انقلاب از هر حربه ای استفاده نمی کرد.

 

فرمانده سپاه ناحیه داورزن با اشاره به ایجاد فتنه توسط آمریکای و برخی سرسپردگان آنها در سال ۸۸ عنوان کرد:  بهانه تقلب مملکت مارا به آشوب کشیدند وبه فرمایش رهبر انقلاب مزدوران ومنافقان داخلی وخارجی نظام مارا تا لبه ی پرتگاه بردند ولی ملت ما به رهبری داهیانه ی امام خامنه ای عزیز مشت محکمی بر دهان یاوه گویان زدند که تا قیام قیامت این صحنه را از یاد نخواهند برد

 

وی ولایت پذیری و عمل به فرامین رهبری را شرط پایداری نظام و انقلاب اسلامی دانست و افزود: ادامه راه انقلاب در گروه تبعیت از ولایت است.

 

انتهای پیام/