همزمان با سراسر کشور در سالروز یوم الله 13 آبان دانش آموزان و مردم بصیر سبزوار با حضور در راهپیمایی فریاد استکبار ستیزی سر دادند.

به گزارش بصیر سبزوار،در این مراسم که همزمان با سراسر کشور آغاز شد دانش آموزان با در دست نوشته ها و تابلوهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل بیان کردند که ادامه دهنده راه امام خمینی در برابر استکبار هستند.

 

حجت الاسلام جعفری نسب مسئول دفتر سابق نمایندگی ولی فقیه در سپاه سبزوار با بیان اینکه استکبار ستیزی جز جدایی ناپذیر از انقلاب و اسلام است بر این راه تاکید کرد و افزود: در این روز مبارزه دشمنان بزرگ انقلاب و اسلام است.

 

وی با بیان اینکه آمریکا و دیگر مستکبرین در برابر تمام فضیلت ها ایستاده اند تصریح کرد: ما با مبارزه خود راه را بر این قدرت های شیطانی خواهیم بست.

 

جعفری نسب با اشاره به اینکه عمل قهرمانانه دانشجویان خط امام برگ زرینی در تاریخ انقلاب رقم زد افزود: ما هیچ گاه از تسخیر لانه جاسوسی پشیمان نخواهیم شد.

 

وی با بیان اینکه تا آخرین نفس فریاد مرگ بر امریکا سر خواهیم داد عنوان کرد: فریاد مرگ بر آمریکا یعنی اعلام برائت از تمام زشتی های چرا که امریکا و هم پیمانانش به تمام زشتی ها خود را اراسته اند.

 

انتهای یپام/