فرمانده سپاه ناحیه سبزوار گفت: هر سه رویداد بزرگ در 13 آبان با هدف استکبار ستیزی ،استقلال طلبی اتفاق افتاده است.

به گزارش بصیر سبزوار،سرهنگ پاسدار امین اله مظلوم صبح امروز در یادواره کوچک ترین شهید شمال شرق کشور با بیان اینکه اتفاقات مهمی که در  ۱۳ آبان  سال های۵۷،۴۲و ۵۸ رخ داد در تاریخ انقلاب بسیار تاثیر گذار بوده اظهارداشت: هدف هر سه رویداد استکبار ستیزی بوده است.

 

وی با اشاره به اینکه این خاطرات در حافظه مردم ایرام ماندگار و مشمول گذر زمان نخواهد شد تاکید کرد: استکبار ستیزی هدف اصلی انقلاب است و هیچ ربطی به مناسبات و مذاکرات امروزه نداشته و اصل جدانشدنی اسلام است.

 

مظلوم با بیان اینکه حفظ مرزبندی با استکبار مهم ترین پیام این روز است تصریح کرد: دشمن هیچ گاه دست از دشمنی برنداشته و نخواهد داشت و این وظیفه ما است که روحیه استکبار ستیزی را در خودمان تقویت کنیم.

 

فرمانده سپاه ناحیه سبزوار به وضعیت اسف بار ارتش ایران در رژیم شاهنشاهی بیان کرد: متاسفانه مستشاران آمریکایی قدرت نظامی را در اختیار گرفته بودند و یک افسر دون پایه امریکایی به افسران ارشد در ارتش ایران حکم رانی می کرد.

 

وی بر نفش تاثیر گذار ایران در معادلات حال حاضر در جهان و منطقه اشاره کردو افزود: این تاثیر گذاری به برکت انقلاب اسلامی و خون شهدای ایجاد دشه است.

 

مظلوم با اشاره به دستگیری ملوانان متجاوز امریکایی در آب های خلیج فارس توسط نیروی دریایی سپاه عنوان کرد: کشوری که خود را ابرقدرت جهان می نامد در برابر تصمیمات ایران سکوت کرده و انها را می پذیرد و این از قدرت جمهوری اسلامی است.

 

وی با بیان اینکه گزینه های روی میز آمریکا تنها تهدیدی پوشالی در برابر قدرت دفاعی ایران است خاطرنشان کرد: این اقتدار حاصل ایستادگی ملت ایران در برابر استکبار است.

 

انتهای پیام/