معاون پژوهشی و آموزشی سازمان تبلیغات اسلامی گفت: عالم گیر شدن قیام امام حسین(ع) زمینه ساز ظهور حضرت قائم(عج) است.

به گزارش بصیر سبزوار،حجت الاسلام سید محمد جواد موسوی هوایی ظهر امروز در تجمع بزرگ نهضت بیداری در سبزوار با بیان اینکه تا قیام امام حسین (ع) عالم گیر نشود ظهور اتفاق نخواهد افتاد اظهار داشت: خوشبختانه پیاده روی اربعین زمینه ساز خوبی برای این جهانی شدن است.

 

وی با اشاره به اینکه ائمه مردم را بیدار کرده و نسبت به مسائل آگاهی می دادند تاکید کرد: اصلی ترین کار اهل بیت برای هدایت ایجاد شناخت و بیداری مردم و قرار دادن انها درمسیر الهی بود.

 

معاون پژوهشی و آموزشی سازمان تبلیغات اسلامی با تاکید بر اینکه هنگامی که یک فرد وظیفه رهبری اسلام را برعهده دارد دیگر افراد جامعه باید مطیع و گوش به فرمان باشند تصریح کرد: این مسئل در تاریخ اسلام هم نمایان است به گونه ای که تا زمانی که امام حسن(ع) به عنوان امام و رهبر حضور داشتند امام حسین(ع) در برابر ایشان مطیع بودند .

 

موسوی هوایی در ادامه با اشاره به جنایات که توسط وهابیون و داعشی ها در بلاد اسلامی انجام می شود عنوان کرد: این همان اسلام اموی است که می خواستند نام امام حسین(ع) را به کلی محو کنند.

 

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی در امتداد قیام امام حسین(ع) است ادامه داد: دشمنان اسلام نیز از ابتدای انقلاب سعی کردند تا اثری از انقلاب باقی نماند و صدای آن به دیگر نقاط جهان نرسد.

 

 

معاون پژوهشی و آموزشی سازمان تبلیغات اسلامی همچنین باب یان اینکه اگر خون شهدای جنگ تحمیلی و شهدای مدافع حرم نبود از انقلاب و اسلام اثری باقی نمی ماند عنوان کرد: این جوانان با نثار خون خود از انقلاب اسلامی ایران دفاع کردند و امنیت امروز ما مدیون خون انها است.

 

انتهای پیام/