با حضور جانشین سپاه اما رضا(ع) استقرار ناحیه مقاومت بسیج سپاه داورزن انجام گرفت.

به گزارش بصیر سبزوار،صبح امروز و با حضور جانشین سپاه امام رضا(ع) استان خراسان رضوی و جمعی از مسئولان اداری و نظامی سبزوار و داورزن ناحیه مقاومت داورزن استقرار یافت.

 

سرتیپ دوم پاسدار مجتبی غفور پور در این مراسم با بیان اینکه ماموریت سپاه سازماندهی آحاد مردم در قالب بسیج  برای انجام ماموریت های انقلاب است اظهارداشت: این ماموریت تا کنون نیز به نحو احسن انجام شده چرا که در طول انقلاب با حضور همیشه در صحنه سپاه و مردم، کشور در حال حرکت روبه جلو و پیشرفت است.

 

وی با بیان اینکه بسیج ظرف و قالبی است که مردم با حضور در آن می توانند در هر زمینه ای برای پیشرفت کشور و اسلام تلاش کنند افزود: بسیج این امکان را برای کشور و انقلاب به وجود اورده تا با هم افزایی افراد در کنار یکدیگر زمینه های معنوی و ترویج انقلاب در سراسر جهان ایجاد شود.

 

وی با بیان اینکه داورزن و سبزوار خواستگاه تشکیل حکومت شیعی و نماد ظلم ستیزی است تصریح کرد: این شهر اولین شهری که در برابر ظلم مغول ایستادگی کرد و برگ زرینی را در تاریخ ایران ثبت کرد.

 

حجت الاسلام مداحی امام جمعه داورزن نیز در این مراسم با بیان اینکه سپاه ماموریت حفظ انقلاب و دستاوردهای ان را برعهده دارد تاکید کرد: خوشبختانه سپاه میدان دار فعال در برابر تمام تهدیدات نظامی و غیر نظامی در کشور بوده است.

 

در انتهای مراسم سرگرد پاسدار روح اله پسندیده به عنوان  اولین فرمانده ناحیه داورزن طی حکمی از سوی فرمانده سپاه امام رضا (ع) منصوب شد.

 

انتها یپام/