شهردار سبزوار گفت: استفاده از ایده ها و توان نخبگان شهری در اجرای طرح های زیر ساختی در دستور کار شهرداری قرار خواهد گرفت.

 

به گزارش بصیر سبزوار، سید علی کوشکی در نشست با اعضای بسیج مهندسین سبزوار با هدف بررسی مشکلات شهری و ارائه پیشنهادات در راستای پیشبرد طرح های زیرساختی شهر اظهارداشت: تعهد بسیج مهندسین پیشرو در تخصص ماست، ملاک ما تخصص، تعهد ولایتمداری این افراد برای انجام امور شهری است.

 

 

وی با اظهار اینکه مهندسان بسیجی با تکیه بر تعهد و تخصص خود در راستای اهداف اقتصاد مقاومتی دستگیر شهرداری خواهد بود بیان کرد: این مهندسان با روحیه جهادی طرح های مبتنی بر اقتصاد مقاومتی و به صورت کاربردی طراحی خواهند کرد.

 

شهردار سبزوار با اشاره به این موضوع که اعضای بسیج مهندسین و نخبگان با بیان دیدگاه ها، ایده ها و نظرات خود می توانند یاریگر مجموعه شهرداری در توسعه شهری سبزوار باشند، تصریح کرد: امروز عصر نخبگان و انجام امور جهادی به دست افرادی است که با بکارگیری از توانمندی های آنان در عرصه های مختلف فکری، علمی، اقتصادی و توسعه ای می توان باعث پویایی، بالندگی و اعتلای شهری شد.

 

وی به برخی طرح های شهری سبزوار  نیز اشاره کرد و گفت: شهرداری در حد توان و در چارچوب ضوابط و مقررات راهکارهای اعضای بسیج مهندسین و نخبگان شهر سبزوار برای طرح های زیرساختی نوسازی بافت شهری، ترافیکی، خدماتی، پسماند، فضای سبز و.. به منظور تحقق شعار اقتصاد مقاومتی و کاهش هزینه ها استقبال می کند.

 

انتهای پیام/