فرماندسپاه ناحیه سبزوار گفت: دشمن درحال تاریخ سازی وارونه برای جوانان است.

به گزارش بصیر سبزوار، سرهنگ پاسدار امین اله مظلوم صبح امروز در مراسم صبحگاه دانش آموزی به مناسبت هفته بسیج دانش آموزی با اشاره به تهدیدات جنگ نرم  دشمن اظهارداشت: دشمن با استفاده از تاریخ سازی وارونه در صدد تا اقتداری که ایران به واسطه جمهوری اسلامی به دست آورده را بی ارزش نشان دهد.

 

وی با بیان اینکه امروزه قدرت دریایی ایران در خلیج فارس حرف اول را می زند تاکید کرد: امریکا در باتلاق جنگ هایی که در منطقه درست کرده گیر افتاده و در حال راه فراری از منطقه و خلیج فارس است.

 

مظلوم با اشاره به افزایش توان موشکی و دفاعی ایران در سال های اخیر  بیان داشت: افزایش توان دفاعی در کنار قدرت ایمان نیروهای نظامی کشور سبب شده است تا امنیت کشور در تمام مساحت تضمین شود.

 

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت سبزوار در ادامه به قدرت نفوذ فرهنگی کشور در دیگر بلاد اسلامی اشاره کرد و افرود: خوشبختانه این قدرت سبب شده است تا نیروهایی نظیر حشد الشعبی انصار الله و حزب الله در برابر متجاوزین به اسلام به مقابله پرداخته و با استفاده از عقبه فرهنگی دست به مقاومت بزنند.

 

مظلوم با تاکید بر حمایت ایران ازمحور مقاومت در منطقه خاطرنشان کرد: نیروهای بسیج مردمی عراق و یمن و حزب الله لبنان بازوهای ایران در برابر برابر کشورهای مستکبر هستند.

 

 

انتهای پیام/