مراسم تودیع و معارفه رئیس دادگستری سبزوار و دادستان ظهر امروز با حضور مدیر کل دادگستری استان خراسان رضوی برگزار شد.

 

 

به گزارش بصیر سبزوار، حجت الاسلام مظفری در این مراسم با بیان اینکه حفظ و ارتقا منابع انسانی در سازمان ها از مهم ترین وظایف مدیران است اظهار داشت: نظام اسلامی برای تربیت این افراد هزینه بسیاری پرداخت کرده است و ارتقا این منابع سبب ارتقای نظام خواهد شد.

 

وی در ادامه با بیان اینکه نظلرت درست و تربیت صحیح نیروهای زیر دست سبب تولید مدیران کارآمدو پرانرژی برای آینده خواهد شد تصریح کرد: در حوزه نظارت نباید از افراد که خودر ابا سیستم و سازمان تطبیق نداده و سبب بروز مشکل می شوند غافل شویم.

 

مظفری همنین با اشاره به عدم اگاهی برخی مدیران و روسای ادارات به قوانین حوزه کاری خود خاطر نشان کرد: متاسفانه این عدم آگاهی از اختیارات بروز جرائمی را سبب می شود که با یک نظارت و ورود به موقع توسط یک مسئول در ابتدای امر از جرم پیشگیری می شده است.

 

مدیر کل دادگستری استان خراسان با اشاره به این که این تعداد چاه های غیر مجاز یک شبه حفر نشده و ساختمان ها یی که در منابع طبیعی ساخته شده نیازمند مدت زمان طولانی است بیان داشت: در صورت نظارت دقیق این پرونده ها در محتکم تشکیل نشده و هزینه های اضافی به نظام تحمیل نمی شود.

 

 

وی همچنین در خصوص اعطای برخی وام های میلیاردی به در بانک ها بدون اخذ ضمانت معتبر عنوان کرد: متاسفانه برای پرداخت یک وام ازوداج انواع ضمانت نامه ها از افراد گرفته می شود و این درحالی است وامی میلیاردی بدون دریاف وثیقه کافی و در نظر گرفتن توانایی پرداخت اعطا شده است.

 

انتهای پیام/